Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

Запрошують на зустріч щодо працевлаштування та відкриття власної справи

07.04.2021

Зустріч працевлаштування

Ви у пошуках роботи? Не знаєте як себе реалізувати? Маєте море ідей, але потрібна краплинка можливостей? Ви старшокласник, абітурієнт, тимчасово безробітний або мрієте відкрити власну справу. Якщо знайшли себе в описі, тоді ця інформація саме для вас.  

11 квітня усіх охочих запрошують у Городище на зустріч «Робота мрії: інструкція із застосування». Спікери розкажуть як знайти роботу у своїй країні, поділяться секретами щодо просування особистого бренду та розвитку власного бізнесу.

У програмі заходу:

  • розмова із фахівцями Луцької районної філії Волинського обласного центру зайнятості (презентація послуг Центру щодо навчання та працевлаштування, перелік актуальних професій, інструменти успішного працевлаштування)
  • презентації успішних кейсів підприємців громади «Від невдачі до успіху»

Чекаємо вас 11 квітня о 13:00, вхід вільний.

Зустріч відбудеться у рамках проєкту «Діалог поколінь – створення простору для міжкультурного обміну». Ініціатива впроваджується спільно Луцьким національним технічним університетом, Боратинською сільською радою та активними жителями громади за підтримки Британської ради в Україні. 

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');