Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

Закликаємо утриматися від відвідування ЦНАП без нагальної потреби

26.03.2020

У зв’язку з поширенням коронавірусу мешканців Боратинської громади закликають утриматися від відвідування Центру надання адміністративних послуг та інших надавачів послуг без нагальної потреби.

«Якщо є гостра потреба отримати певну адміністративну послугу, рекомендуємо проконсультуватися із ЦНАП у телефонному режимі або онлайн про те, чи можна отримати цю послугу дистанційно», – йдеться у повідомленні ЦНАП.

Додамо, що 17 березня 2020 року Верховною Радою України на позачерговому засіданні прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)». Зокрема, положень зазначеного Закону «з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг та строків надання цих послуг, визначених законом» (підпункт 3 пункту 2 Розділу ІІ Прикінцеві положення).

Це означає можливість відтермінування звернень за послугами, де особи мають певні обмежені строки (наприклад, на вклейку фото в паспорт у формі книжки, при досягнення 25 / 45 років є тільки місяць; або є 30 днів на реєстрацію місця проживання і т.д.).

Нагадуємо, що консультації та роз’яснення щодо надання адміністративних послуг можна отримати у телефонному режимі за номером (0332) 294-257.
Заяви та звернення можна надсилати поштою за адресою: 45605, с. Боратин, вул. Центральна, 15 Луцький район, Волинська область або на електронну скриньку boratyn.cnap@gmail.com.

Наш ЦНАП працюватиме заради вас.
Будь ласка, залишайтеся вдома заради нас.

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');