Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

Юні орієнтувальники громади – серед найкращих в області (ФОТО)

19.04.2021

На Любешівщині у лісових масивах поблизу сіл Залізниця та Лобна завершився 48 Чемпіонат області зі спортивного орієнтування серед юнаків та юніорів присвячений пам’яті Івана Пасевича. Спортивні змагання зібрали понад 200 спортсменів з 19 команд. Боратинську громаду на Чемпіонаті представляли юні орієнтувальники Катерина та Юрій Черняки, Маргарита Шевчук, Назар Лавренчук, Адам Ривачук, Яна Глина, Максим Гончаров з Боратина, Назарій та Тимофій Савоніки, Дарина Казакова, Назар Луппов та Лілія Степчук з Променя.

В перший день змагань перемогу в своїх вікових групах святкували Назарій та Тимофій Савоніки, другий результат показали Юрій Черняк та Максим Гончаров, третьою фінішувала Яна Глина.

У другий день змагань найкращий результат показав Юрій Черняк, другими фінішували Дарина Казакова та Адам Ривачук.

Третій день виявився справжнім тріумфом для наших спортсменів. Зразу три естафетні команди – Юрій Черняк та Назарій Савонік, Яна Глина та Лілія Степчук, Максим Гончаров та Лілія Степчук стали чемпіонами області. Назар Луппов та Катерина Черняк показали другій результат.

В загальнокомандному підсумку команда громади фінішувала четвертою. Поліпшив свій особистий рекорд Юрій Черняк, який вже дев’ять разів перемагав на Чемпіонатах області.

Готували спортсменів до змагань Віталій Гнатюк та Володимир Казаков.

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');