Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

Юна ратнівчанка презентувала свою першу персональну виставку (ФОТО)

27.04.2021

Мистецька виставка Гірка Полонка 10

23 квітня, в актовому залі Гіркополонківського ліцею відбулася презентація першої персональної виставки 14-річної художниці з Ратнева Олександри Коробко. Арт-простір «На крилах юності» об’єднав кілька десятків робіт мисткині, виконаних у різних стилях і техніках.  Роботи створені впродовж останніх років та демонструють різні етапи становлення та зростання юної художниці.

Привітати Олександру з відкриттям першої персональної виставки прийшли її рідні, друзі, вчителі, односельчани. Окрім перегляду картин гості мистецького вернісажу мали нагоду насолодитися музичними виступами Станіслава Герби, Юлії Яблонської, Мілани Павлюк, Вероніки Оксенюк.

Юна художниця розповідає, що її любов до малювання проявилася ще в дитинстві: «Почала малювати ще у 3 роки, серйозно займаюся живописом, ходжу до художньої школи вже майже 5 років. Мені це подобається, це мій маленький світ, який створюю я сама. Зараз живопис для мене – це не просто хобі, у майбутньому планую пов’язати із мистецтвом свою професію. Мрію стати ілюстратором або ландшафтним дизайнером».

Наставниця Олександри Валентина Степанівна Мельничук, яка допомогла розкрити художній талант та творчі можливості юної художниці, каже, що Олександра дуже талановита дівчина: «У своїх роботах вона намагається втілити свою фантазію, любов до мистецтва, жагу пізнання та власне усвідомлення навколишнього світу. Олександра дуже старанна, часто бачу як вона на перервах у блокноті замальовує ескізи, потім ми обговорюємо її ідеї, обмінюємося думками. Її сьогоднішнє досягнення – це результат таланту, помноженого на зусилля. Впевнена, що попереду її чекає ще багато виставок та цікавих проектів».

Щиро вітаємо Олександру та її наставницю Валентину Степанівну із першим персональною виставкою, зичимо успіхів, натхнення та вдячних шанувальників.

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');