Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

Зміни у порядку оформлення житлових субсидій

08.05.2020

Порядок надання компенсацій з оплати комунальних послуг спрощено. Для призначення житлової субсидії громадянам необхідно подати такі документи:
• заяву про призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі та формою, встановленою Мінсоцполітики
• декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії за формою, встановленою Мінсоцполітики.

Подати заповнені документи на субсидію можна трьома шляхами: самостійно занести до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення (ЦНАП Боратинської сільської ради), надіслати рекомендованим листом або відправити через Інтернет (заповнити онлайн-заяву та декларацію на сайті Мінсоцполітики).

Звертаємо увагу, що заява і декларація вважаються такими, що не подані, у разі, коли:
• не внесені у повному обсязі відомості про членів домогосподарства (прізвище, ім’я, по-батькові, сімейний стан, число, місяць і рік народження, серія (за наявності) та номер паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, реєстраційний номер облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті)
• не внесені у повному обсязі відомості про членів сім’ї осіб із складу домогосподарства, доходи яких враховуються під час призначення субсидії прзівище, ім’я та по-батькові, сімейний зв’язок з особою із складу домогосподарства, число, місяць і рік народження, серія (за наявності) та номер паспорта або іншого документа, зо посвідчує особу, реєстраційний номер облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті)
• не зазначені відомості про адресу домогосподарства та номери особових рахунків, а також номер мобільного телефону заявника
• відсутня згода на обробку персональних даних про членів домогосподарства та членів сім’ї осіб із складу домогосподарства, доходи яких враховуються під час призначення субсидії, даних про доходи та майно.

Наголошуємо, що відомості про реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта (для осіб, які мають відмітку в паспорті про право здійснювати платежі за його серією та номером) є обов’язковими при заповненні декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії незалежно від вікової категорії. Тобто, якщо в сім’ї є неповнолітні діти (включаючи новонароджених)  в декларації мають бути внесені відомості про реєстраційний номер облікової картки платника податків на всіх дітей.

Повідомляємо, що з 1 травня 2020 року призначені житлові субсидії будуть призупинені у разі виявлення неповних даних про членів домогосподарства та членів сім’ї осіб із складу домогосподарства. Натомість у місячний термін після завершення карантину отримувачі субсидії можуть донести необхідні документи – реєстраційний номер облікової картки платника податків та паспортні дані на всіх осіб, зазначених в декларації.

Консультації та роз’яснення щодо надання адміністративних послуг, зокрема оформлення житлової субсидії, можна отримати у телефонному режимі за номером (0332) 294-257. Заяви та звернення можна надсилати поштою за адресою: 45605, с. Боратин, вул. Центральна, 15 Луцький район, Волинська область або на електронну скриньку boratyn.cnap@gmail.com.

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');