Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

Боратинські школярі дізнавалися, як захиститися від булінгу

28.04.2021

Що таке булінг, як попередити це явище і що робити, коли ви опинилися в епіцентрі цькування – такі питання обговорювали з учнями Боратинської школи. До школярів завітали представник ювенальної превенції Віталій Шергей, офіцер громади Микола Парфелюк, працівниця служби у справах дітей, сім’ї та соціального захисту населення Світлана Мигальчук.

Лектори розповіли дітям про булінг, надали практичні поради, як протидіяти фізичному і психологічному терору. Під час зустрічі з учнями також обговорили проблему насилля і жорстокості у підлітковому середовищі, розповіли про наслідки цькування та адміністративну відповідальність, передбачену за такі дії.

Правоохоронці та представники соцслужби розповідають, що це вже не перша така акція: «Проблема булінгу зараз є надзвичайно актуальною, тому ми регулярно проводимо такі зустрічі із школярами у різних населених пунктах громади. Розуміємо, що побороти таке явище як булінг можливо лише спільними зусиллями».

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');