Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

Як відбувся півфінал проекту «Битва візажистів» (ФОТО)

11.07.2020

Проект «Битва візажистів» Боратинської громади – на фінішній прямій. Днями у селі Новостав відбулося вирішальне змагання другого етапу – півфінал. Дійство приурочили до свята Івана Купала, тож випробування для учасниць було тематичним і стилізованим.

Візажисти в «екстремальних» умовах, на природі, створювали образи сучасних мавок. Цього разу завдання ускладнили – окрім мейкапу, дівчата також працювали над вбранням та аксесуарами моделей. У такий спосіб учасницям дали змогу повністю проявити свою майстерність та креатив, що вони, власне, і зробили.

Обрати кращих – виявилося завданням не із простих, адже кожна модель продемонструвала цікавий і неповторний образ. Однак, до фіналу потрапили лише троє – Христина Наконечна, Богдана Дорощук та Світлана Майструк. Варто додати, що на інших учасниць також чекали подарунки та інші приємні сюрпризи від Боратинської громади та компанії «Oriflame».

Фото: Ірина Шуляк

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');