Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

Як у Боратині змагалися чемпіони

13.11.2020

Вже в одинадцятий раз у Боратинській школі відбулося туристсько-спортивне свято «Так народжуються Чемпіони». Захід традиційно проводиться з метою популяризації спортивного туризму та спортивного орієнтування серед молодших школярів. Цьогоріч головними учасниками змагань стали учні 3-4 класів.

Юні спортсмени змагалися на дистанції туристської смуги перешкод та в конкурсі зі спортивного орієнтування «Лабіринт». В ході цікавої та напруженої боротьби (у деяких випадках долю призових місць вирішували секунди) перемогу святкували Наталія Гладь, Юлія Рихлюк, Матвій Ривачук, Юлія Демкова, Назар Похила, Назар Ільюк, Інна Бурик, Артем Більчик. Це одні з наймолодших учасників гуртка Волинського обласного центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства, що діє на базі Боратинської школи. Варто відзначити, що старші гуртківці також долучилися до спортивного дійства – у якості суддів.

Віталій Гнатюк

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');