Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

Як працюють сервісні центри Пенсійного фонду під час карантину

22.04.2020

З метою запобігання розповсюдженню інфекційних захворювань, в т.ч. викликаних коронавірусною  інфекцією COVID-19 прийом громадян у сервісних центрах Головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області на час карантину обмежено – проводиться прийом громадян для виплати допомоги на поховання та з інших нагальних питань. Громадяни обслуговуються лише за наявності індивідуальних засобів захисту (масок і рукавичок).

Під час карантину клієнтам пропонують скористатися онлайн-сервісами ПФУ. Зокрема, нагадують, що через вебпортал Пенсійного фонду України (www.portal.pfu.gov.ua) можна подати документи для призначення, перерахунку пенсій, отримати необхідні довідки, консультації тощо.

Також громадяни можуть залишити письмове звернення у скриньці для письмових звернень або ж скористатись кнопкою виклику спеціаліста. Крім цього, усі необхідні роз’яснення можна отримати за номерами «гарячої» телефонної лінії 29-75-02, 29-75-03.

Усі сервісні центри області працюють з понеділка до п’ятниці з 08 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв. без перерви.

Довідково. Відповідно до пп. 3, п. 2 розділу ІІ. Прикінцеві положення Закону №530-ІХ з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг та строків надання цих послуг, визначених законом. Від дня припинення карантину перебіг цих строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення.

Інформація надана Луцьким відділом обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');