Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

«Вишиванка дітям АТО»: закликають долучитися до благодійної акції

06.05.2019

Благодійна акція вишиванкаМешканців Боратинської громади та усіх охочих запрошують долучитися до Всеукраїнської акції «Вишиванка дітям зони АТО». Благодійну акцію реалізують вже п’ятий рік поспіль з ініціативи громадської організації «Волонтерська Сотня Доброволя».

«Якщо у ваших дітей є вишиванки, які вже замалі, ви можете подарувати їх діткам із зони АТО. Також можна передати вишиванки для дорослих – вчителям та вихователям дитячих закладів із прифронтової зони», – розповідають організатори акції.

Благодійна акція традиційно відбувається до Дня вишиванки, який цьогоріч святкуватимуть 16 травня. Збір вишиванок триватиме до 10 травня.

Всім, хто бажає долучитися до акції, пропонуємо приносити вишиванки у Боратинську сільську раду, в тому числі в адміністративні приміщення у селах Баїв та Промінь. Також можна надсилати вишиванки «Новою поштою» (за кошт організаторів) на адресу: місто Авдіївка, «Нова пошта» відділення № 1. Додаткова інформація та деталі за телефонами: +38 050 332 66 01 Наталія Воронкова керівник ГО «Волонтерська Сотня Доброволя», +38 093 687 03 38 Юлія Зайченко куратор акції.

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');