Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

Відзначили 150-ту річницю з дня народження Лесі Українки

01.03.2021

25 лютого 2021 року вся світова громадськість відзначала 150-річчя від дня народження Лесі Українки – видатної української поетеси, перекладачки, культурної діячки, яка входить до переліку найвідоміших жінок України.

Завдяки щирій відданості рідній країні, її ім’я стало одним із символів української держави. 150-річний ювілей Лесі Українки внесено до Календаря пам’ятних дат ЮНЕСКО на 2020-2021 роки.

З нагоди ювілейної дати у закладах освіти Боратинської громади відбувся ряд тематичних заходів. Впродовж тижня у школах проходили книжкові виставки, експозиції, що висвітлюють життя і творчість Лесі Українки, літературно-музичні дійства та вечори поезії.

До відзначення ювілею долучилися учні Промінської школи. Школярі декламували вірші, зокрема влаштували виразне читання «Казки про Оха-чародія», а також переглянули фільм про життя і творчість поетеси.

До поетичного марафону із читання віршів Лесі Українки долучилися учні Ратнівського ліцею. Школярі відзняли відео, де вони декламують твори поетеси.

Вже традиційно у Рованцівській школі відбувся конкурс читців поезії Лесі Українки. Юні декламатори змагалися у мистецтві читання віршів геніальної поетеси.

У Баївській школі день народження Лесі Українки відзначили різнопланово: відвідали театр задля перегляду драми-феєрії «Лісова пісня», декламували поезії, організували усний журнал «Аби не ранила так смерть моя нікого, як ранило мене моє життя» за творчістю письменниці.

Конкурси читців та ілюстраторів відбулися у Мстишинській школі. Також учні пригадували основні моменти з життя Лесі Українки і долучилися до створення «Плакату співпраці».

З метою вшанування славетної землячки боратинські школярі організували низку тематичних заходів – літературні свята, конкурси, вікторини, фотоквести, віртуальні подорожі стежками Лесі. Окрім цього, учні відвідали театральну виставу «Лісова пісня» та виставку у Краєзнавчому музеї, присвячену творчості Лесі Українки.

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');