Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

Весь світ відзначає 35-ту річницю Чорнобильської трагедії

26.04.2021

35 років тому, 26 квітня 1986 року, сталася найбільша техногенна катастрофа в історії людства – аварія на Чорнобильській АЕС. Чорнобильська трагедія – катастрофа планетарного масштабу, що поставила під загрозу життя та здоров’я мільйонів людей, змусила людство переглянути своє ставлення до надважливих питань екології та атомної енергетики. Але водночас Чорнобильська катастрофа стала символом людяності та героїзму.

Дуже важко з цього приводу сказати щось не затерте, а ще складніше – нове. Самовідданість Ліквідаторів врятувала наш континент, а можливо і все людство. Ціною десятків тисяч життів: пожежників, солдат, медиків, вчених, шахтарів, водіїв… Вони не шкодуючи себе робили все для того, аби запобігти ще більшій катастрофі і все для того, аби врятувати якомога більше людей.

Тож давайте сьогодні щирою молитвою згадаємо тих, хто стояв на передовій ліквідації наслідків аварії й віддав життя заради майбутнього.

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');