Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

Вчителька Боратинської школи – серед призерів конкурсу педагогічної майстерності

20.11.2020

16-19 листопада на базі Боратинської школи відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021». Цьогоріч традиційне змагання педагогічної майстерності проходило в онлайн-форматі. Вчителі демонстрували свою майстерність за допомогою відеоуроків та онлайн-конференцій. Учасники із чотирьох закладів освіти Луцького району змагалися  у номінаціях: «Керівник закладу освіти», «Математика», «Трудове навчання», «Українська мова та література».

За підсумками випробувань однією з кращих освітянок стала вчителька Боратинської школи – перемогу у номінації «Найкращий урок» здобула Лежненко Аліна Віталіївна. Під час випробувань філологиня вразила журі не лише високим рівнем педагогічної майстерності, а й творчим підходом до роботи.

Вітаємо Аліну Віталіївну із заслуженою перемогою. Дякуємо за невтомне бажання працювати, створювати, діяти, змінювати нашу українську освіту, за любов до професії та до своїх учнів. Зичимо успіхів, нових вершин та перемог.

 

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');