Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

Важливе звернення: безпека залежить від нашої колективної відповідальності!

30.03.2020

Закликаємо жителів Боратинської громади бути уважними до стану свого здоров’я та безпеки людей, які навколо. Окремо із закликом бути відповідальними звертаємося до мешканців громади, які нещодавно повернулися із-за кордону!

Подбайте про свою обов’язкову самоізоляцію щонайменше впродовж 14 днів після перетину державного кордону. У випадку недотримання норм, для недопущення спалаху COVID-19 у вашій місцевості, свідків порушень просимо звертатися до поліції за номером телефону «102». Якщо ж потрібна допомога з реєстрацією фактів порушення, можна також звертатися до поліцейських офіцерів Боратинської громади за телефонами: +380665667206, +380663433942.

Пам’ятаймо: наша безпека залежить від нашої колективної відповідальності!

Довідково: згідно змін, що внесені до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Особи, що відвідували інші країни/регіони із місцевою передачею вірусу в громаді (крім водіїв та обслуговуючого персоналу вантажних транспортних засобів, членів екіпажів повітряних і морських, річкових суден, членів поїзних і локомотивних бригад, якщо немає підстав вважати, що вони були в контакті з особою, хворою на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2), вважаються такими, що мали контакт з хворим на зазначену хворобу, і підлягають обов’язковій обсервації (ізоляції) протягом 14 днів після перетину державного кордону у спеціалізованих закладах, які визначаються Київською міською, обласними державними адміністраціями».

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');