Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

Увага! Важливе звернення до жителів Боратинської громади

24.03.2020

Шановні жителі Боратинської громади, які повернулися із-за кордону та їх сім’ї, з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території Боратинської громади, просимо дотримуватися протиепідемічного режиму, введеного в громаді на підставі рішення сесії Боратинської сільської ради № 14/4 «Про заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території Боратинської територіальної громади». Наголошуємо на необхідності забезпечення 14-денної самоізоляції після повернення із-за кордону, відповідно до вимог ВООЗ та МОЗ України!

Обмежувальні заходи, пов’язані із запобіганням поширенню коронавірусу COVID-19, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», введені на всій території України. В шести областях України встановлено режим надзвичайної ситуації.

Враховуючи усю важливість невідкладного реагування на поширення коронавірусу, просимо усіх жителів громади дотримуватися карантинного режиму та забезпечувати протиепідемічну профілактику. У разі наявності симптомів захворювання – залишатися вдома та одразу телефонувати сімейним лікарям.

Дізнавайтеся інформацію з надійних джерел: всі актуальні та достовірні дані, рекомендації та інструкції – на офіційних каналах МОЗ України. Пам’ятайте, що вірус паніки страшніший за коронавірус!

Бережіть себе та будьте здорові!

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');