Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

Успішний виступ юних легкоатлетів громади на чемпіонаті у Луцьку

28.04.2021

Нещодавно у Луцьку на стадіоні «Авангард» відбувся відкритий чемпіонат з легкої атлетики Дитячої юнацької-спортивної школи № 3 Луцької міської ради. Боратинську громаду на змаганнях представляла збірна у складі Ангеліни Абрамович, Анни Рудковської, Анастасії Шуляр, Артема Абрамовича, Арсена Дмитрука, Анастасії Рощук, Олега Беги, Іллі Березнюка, Захара Сидорчука, Романа Герасимова.

Незважаючи на те, що для більшості юних спортсменів чемпіонат виявився дебютним, вони успішно виступили та продемонстрували хороші результати у своїх категоріях. Особливо відзначилися Арсен Дмитрук, який потрапив у фінал з бігу на 60 м., а також Олег Бега, який покращив свій особистий результат з попередніх змагань.

Тренерка легкоатлетів Вікторія Поліщук каже, що результатами своїх вихованців задоволена: «Вони старалися і боролися як справжні професійні спортсмени. Звісно, є куди рости, але я бачу, що вони рухаються у правильному напрямку і це найголовніше».

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');