Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

Уряд заборонив проведення пробного ЗНО

14.06.2020

Кабінет Міністрів вніс зміни до постанови № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів, якою встановлено карантин з 22 травня до 22 червня 2020 року». Зміни до постанови Кабінету Міністрів внесені 12 червня і оприлюднені на сайті Урядового порталу.

Тепер на час карантину заборонено відвідування закладів освіти її здобувачами, крім участі у:

  • зовнішньому незалежному оцінюванні;
  • державній підсумковій атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання;
  • вступних випробуваннях;
  • єдиному вступному іспиті з іноземної мови;
  • єдиному фаховому вступному випробуванні;
  • атестації у формі тестових екзаменів ліцензійних інтегрованих іспитів «КРОК»;
  • здійснення підтвердження кваліфікації моряків, проведення підготовки моряків, членів екіпажів торговельних суден, у тому числі тих, що здійснюють плавання внутрішніми водними шляхами України, та проведення підготовки судноводіїв малих/маломірних суден.

Інформацію про скасування пробного ЗНО підтвердив на ранковому брифінгу очільник МОЗ Максим Степанов.

Натомість Український центр оцінювання якості освіти пропонує скласти тестування вдома, але не приходити до закладів освіти. 15 та 17 червня до пунктів проведення пробного ЗНО можуть прийти лише відповідальні за ці пункти та їхні помічники.

Натомість абітурієнти можуть 15 та 17 червня об 11:00 зайти на свою інформаційну сторінку, завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з української мови та літератури. Потім потрібно виконати завдання та до 19 червня внести відповіді до спеціального сервісу.

Як відомо, пробне ЗНО в Україні не обов’язкове. Це платна послуга, яка мала на меті дати можливість краще підготуватися до основної сесії ЗНО. Результати пробного ЗНО не враховувалися при вступі до вищих навчальних закладів.

Повноцінне ЗНО українські абітурієнти складатимуть з 25 червня до 17 липня.

Шановні мешканці громади, вкотре закликаємо вас не нехтувати правилами карантину, попри його пом’якшення. Дотримуйтеся соціальної дистанції, користуйтеся засобами індивідуального захисту, антисептиками та пам’ятайте, що це допоможе зберегти ваше життя та здоров’я.

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');