Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

Уряд продовжив карантин до 11 травня

23.04.2020

Карантин 11 травня

Кабінет Міністрів України продовжив дію карантину до 11 травня 2020 року. Відповідне рішення прийняте на засіданні Уряду 22 квітня. Про це йдеться на сайті Урядового порталу.

Прем’єр зауважив, що пік епідемії коронавірусу в Україні очікують у період з 3 по 8 травня. Шмигаль додав, що Кабінет Міністрів може пом’якшити низку обмежувальних заходів з 11 травня: «Якщо епідеміологічна ситуація буде сприяти, то 11 травня ми зможемо говорити про відкриття парків, скверів, закладів торгівлі непродовольчих товарів, можливо, інші пом’якшувальні заходи, які анонсують на початку травня».

Денис Шмигаль зазначив, що початок виходу з карантину стане можливий лише за умови, якщо протягом 10 днів відсоток виявлених випадків захворювання у країні не змінюватимеся, та буде коливатися у межах 5-7%, не більше.

Як додав на засіданні уряду міністр охорони здоров’я Максим Степанов, змінами до постанови № 211 від 11 березня 2020 року, окрім продовження карантину до 11 травня, планується, зокрема, дозволити перевезення громадським транспортом осіб, які виявили бажання стати донорами крові. Також планується дозволити залучати до роботи працівників, яким необхідний обов’язковий медичний огляд, без проходження такого огляду, оскільки через карантинні обмеження проведення таких медоглядів ускладнено.

Крім того, як підкреслив Міністр охорони здоров’я, постановою Уряду затверджується Порядок проведення протиепідемічних заходів, пов’язаних із самоізоляцією особи,  а саме: включення осіб, які перебувають на самоізоляції, у додаток Міністерства цифрової трансформації «Дія».

Рішення про продовження карантинних заходів на території Боратинської громади також прийняли на засідання виконавчого комітету Боратинської сільської ради. 

Рішення виконавчого комітету № 151 від 23.04.2020 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 12 березня 2020 № 101 «Про невідкладні заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території Боратинської територіальної громади»
Рішення виконавчого комітету № 152 від 23.04.2020 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 12 березня 2020 № 100 «Про тимчасове призупинення освітнього процесу в закладах освіти»

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');