Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

Учні Боратинської школи – чемпіони України з козацького бою

31.01.2020

Юні бійці з Боратинської громади стали призерами Чемпіонату України з вільного козацького бою. Змагання днями відбулися у місті Березне, що на Рівненщині. За першість боролися понад 300 спортсменів з різних куточків України. Учасники змагань – хлопці та дівчата усіх вікових груп – змагалися в професійному октагоні та на татамі.

Нашу громаду на Чемпіонаті представляли учні Боратинської школи. Виступаючи в категорії до 25 кг, вікова група – 8-9 р. Ілля Анікін з Голишева отримав абсолютну перемогу у козацькому двобої. Спортсмен посів перше місце, завоювавши титул чемпіона України. У своїй віковій групі 6-7 р. вдало дебютував на змаганнях Юрій Заєць з Боратина. У ваговій категорії до 25 кг хлопець зумів вибороти друге місце, ставши «срібним» призером Чемпіонату. Ще один житель Боратина Серафим Заєць змагався за першість у категорії до 30 кг, вікова група – 8-9 р. У напружених двобоях спортсмен поступився опонентам, однак продемонстрував при цьому хорошу технічну підготовку та волю до перемоги.

Додамо, що школярі активно займаються різними видами змішаних єдиноборств, серед яких – козацький бій, вільна боротьба, бойове самбо, бойовий гопак. Юні бійці є багатократними призерами змагань та чемпіонатів різного рівня. Вже найближчих вихідних хлопці представлятимуть громаду на змаганнях з вільної боротьби та греплінгу. Тож зичимо успіху і підкорення нових спортивних вершин!

Усі актуальні новини, відео змагань та тренувань можна переглянути на You Tube каналі за посиланням https://www.youtube.com/channel/UC52JkpLGXDtJj1l0XGsoYhg

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');