Боратинська сільська рада

об’єднана громада Луцького району Волинської області

Учениця Промінської школи стала переможницею Всеукраїнського конкурсу «Стежками Каменяра»

21.05.2020

Журі Всеукраїнського учнівського літературно-мистецького конкурсу «Стежками Каменяра» визначило переможців. Цього року у конкурсі взяли участь 1425 школярів з усіх регіонів України, повідомляє прес-служба Міжнародного фонду Івана-Франка.

Конкурс проходив за чотирма номінаціями у двох вікових категоріях: 6-11 років та 12-16 років. У кожній з номінацій працювало по 6 фахових членів журі, серед яких — театральні діячі, письменники, художники, мистецтвознавці, викладачі вишів та інші.

За рішенням журі, у номінації «Поезія» серед вікової категорії 6-11 років найбільшу кількість балів отримав вірш «Україна» Віри Мазурчук, учениці 4 класу Промінської школи.

Україна
Україно – ти єдина,
Найдорожча Україна.
Сонцем сяєш з глибини.
Дощиком проллєш лани.

Україна в барвах неба!
Кращої мені не треба:
Море, річка, цвіт барвінку,
Цвіт волошок у затінку.

Україна в барвах жита –
Золотиста й працьовита.
Сонце миру над землею!
Добре й любо жити з нею!

Слід зазначити, що це не перша спроба пера школярки, однак перше вагоме досягнення на конкурсі такого рівня. Вітаємо Віру із заслуженою перемогою, зичимо натхнення та нових творчих злетів.

Довідково. Всеукраїнський учнівський літературно-мистецький конкурс «Стежками Каменяра» було організовано Міжнародним фондом Івана Франка, Міністерством освіти і науки України, громадською організацією «Львівське товариство» у місті Києві та Львівським національним університетом ім. Івана Франка. Це щорічний конкурс, який має на меті посилити творчу мотивацію у вивченні учнями шкіл творчості Івана Франка через створення творів у різних жанрах.

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН