Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

У рамках Тижня психології говорили про ментальне здоров’я

05.05.2021

У закладах освіти Боратинської громади відзначили Тиждень психології. Шкільні соціально-психологічні служби організували ряд тематичних заходів – конкурси, психологічні ігри, тренінгові заняття, лекції, інтегровані уроки, презентації, години спілкування, виставки малюнків та плакатів, психологічні акції та практикуми. Усі ці активності об’єднані спільною метою – поглибити знання про психологію та розповісти про роль та особливості роботи шкільного психолога.

«У більшості шкіл учні та вчителі бояться постукати в кабінет шкільного психолога. Вони впевнені: психолог – не для них, він буде працювати лише зі шкільними темами, це не конфіденційно тощо, – розповідають працівники соціально-психологічних служб. – Саме тому ми організовуємо такі заходи як Тиждень психології, щоб познайомити громадськість із роботою шкільних соціально-психологічних служб, наголосити на важливості ментального здоров’я».

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');