Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

У Боратинській громаді вшанували пам’ять жертв Чорнобильської катастрофи (ФОТО)

27.04.2021

У Боратинській громаді відбувся ряд заходів, приурочених 35 річниці-й трагедії на Чорнобильській АЕС. У Боратині, Гіркій Полонці, Радомишлі, Промені, Лаврові, Коршові, Городищі, Ратневі, Коршовці, Озерянах місцеві мешканці зібралися, аби вшанувати пам’ять ліквідаторів та загиблих внаслідок катастрофи. У місцевих закладах освіти, бібліотеках, будинках кульутри для дітей та дорослих організували години пам’яті, літературні вечори, кіноперегляди.

Школярі також мали нагоду зустрітися із очевидцями тих подій: до учнів Гіркополонківського ліцею завітав Григорій Миколайович Заєць – ліквідатор аварії, житель села Полонка, який розповів про трагедію, що сталась у Чорнобильській зоні 26 квітня 1986 році та його роботу впродовж 2-х місяців після вибуху на ЧАЕС. Радомишльські школярі зустрілися із очевидецею аварії Оксаною Антонівною Томілович, дізнавшись з її розповіді про нелегку долю переселенців із Чорнобиля.

В усіх куточках громади хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх тих, хто віддав своє життя і здоров’я, ставши на шляху сліпої ядерної стихії, захистивши не лише українську землю, а й усе людство від поширення смертельної небезпеки.          

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');