Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

У Боратинській громаді призупинили роботу закладів загального користування

18.03.2020

Рішення про тимчасове призупинення роботи закладів загального користування незалежно від форми власності та підпорядкування, розташованих на території Боратинської сільської ради, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19 сьогодні ухвалили депутати на позачерговій сесії сільської ради.

Так, рішення передбачає тимчасове зупинення роботи з 12.00 години 18 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року наступних об’єктів загального користування незалежно від форми власності та підпорядкування, розташованих на території Боратинської громади:
– музею, бібліотек, будинків культури та інших культурних і розважальних закладів;
– дитячих майданчиків, у тому числі спортивних та спорткомплексу;
– дитячих та дорослих гуртків та курсів;
– усіх закладів торгівлі, крім продуктових та аптек;
– ринку, ярмарків та інших місць масової торгівлі;
– ресторанів, закладів громадського харчування (крім роботи з доставки їжі), барів, клубів, кафе, дискотек, пабів в тому числі закладів харчування на автозаправних станціях;
– закладів побутового обслуговування, а саме салонів краси, саун та лазень, косметологічних кабінетів, кабінетів масажів, перукарень, соляної шахти та інше;

До закінчення карантину заборонено проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Для усіх підприємств, установ, закладів, що здійснюють торгівлю та обслуговування населення встановлено максимально допустиму одночасно кількість відвідувачів з розрахунку 10 кв.м на одного відвідувача.

Рекомендовано закриття підприємств, установ, організацій на території Боратинської громади приватної форми власності, а у разі неможливості їх закриття через безперервний виробничий цикл, дозволити їх роботу під особисту відповідальність керівника.

Власників торгівельних закладів, банків, поштових відділень та інших закладів зобов’язано забезпечити за допомогою розмітки в касовій зоні, та у разі необхідності на вході, між людьми в черзі відстань 1,5 метри, а також встановити дезінфектори для обробки продуктових корзин і візків. Видавати кожному відвідувачу одноразові рукавички, у разі неможливості забезпечити дезинфікатори на вході, здійснювати регулярне прибирання та дезинфікацію приміщень.

Керівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності на території Боратинської громади зобов’язано забезпечити працівників засобами індивідуального захисту та дезінфікуючими засобами, та дотримуватися протиепідемічного режиму роботи.

Керівників закладів, установ, організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, а також інших суб’єктів підприємницької діяльності попереджено про персональну відповідальність за невиконання цього рішення згідно з чинним законодавством України.

Рішення «Про заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території Боратинської територіальної громади»

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');