Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

У Боратинській громаді говорили про ЦНАП

24.10.2018

ЦНАП Боратин 1Представники програми «U-LEAD з Європою» відвідали Боратинську громаду. Мета візиту – презентація Програми «U-LEAD з Європою» у напрямку «Покращення якості надання адміністративних послуг для населення» та обговорення концепції створення спільного ЦНАП у громаді.

Регіональний координатор проекту Роман Матвійчук разом з регіональним спеціалістом Станіславом Ющиком розповіли про мету і завдання Програми, успішний досвід створення/модернізації ЦНАП по всій Україні та подальшу співпрацю у рамках реалізації проекту у Боратинській громаді.

Важливими питаннями для обговорення стали інституціональний розвиток ЦНАП, інженерні аспекти будівництва, а також методи та механізми залучення громадян та принципи зворотнього зв’язку та комунікації. Експерти зазначили, що особливу увагу при розробці проекту ЦНАП у Боратинській громаді приділятимуть питанням інтеграції нових послуг, впровадженню ефективної системи електронних сервісів та підготовці персоналу.

ЦНАП Боратин 2

ЦНАП Боратин 3

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');