Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

У Боратині встановили контейнери для використаних масок і рукавичок

27.04.2020

Використані маски

На території Боратинської амбулаторії встановили спеціальні контейнери для збирання використаних засобів індивідуального захисту населення – масок і рукавичок. Тож тепер мешканці громади можуть здавати медичні відходи на правильну утилізацію.

В умовах карантину встановлені вимоги щодо забезпечення протиепідемічних заходів, в результаті проведення яких утворюється значна кількість медичних відходів – використаних медичних масок та рукавичок одноразового застосування. Вони можуть становити загрозу поширення інфекції для населення, якщо не дотримуватися правил їх безпечного збирання та утилізації. Згідно рекомендацій ВООЗ, використані рукавички і маски необхідно збирати у закриті контейнери та утилізувати із дотриманням санітарно-гігієнічних норм, встановлених законодавством.

Рекомендації щодо поводження з використаними масками та гумовими рукавичками.
• Знімати використані маски та рукавички правильно – зовнішньою стороною всередину і, не розгортаючи, викидати до ємності для збирання твердих побутових відходів.
• У разі необхідності заміни використаних засобів захисту та гігієни (масок, рукавичок, серветок та хустинок) на вулиці не викидати їх безпосередньо до сміттєвих урн, а попередньо загорнути в аркуш паперу, щоб унеможливити перенесення вітром.
• Після використання всіх індивідуальних засобів захисту ретельно вимити руки з милом або обробити антисептиком.

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');