Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

У Боратині відбувся спортивний турнір пам’яті загиблих героїв

24.02.2021

У Боратинській школі відбувся спортивно-патріотичний захід, приурочений вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні. На початку турніру школярі долучилися до тематичних заходів, аби віддати шану воїнам, які захистили незалежність нашої держави. Учні вшанували полеглих хвилиною мовчання та поклали квіти до дошки пам’яті загиблих односельчан. Звучали також вірші та пісні у виконанні школярів Петрушко Анни, Макаренко Анни, Шевчук Маргарити, Камеця Богдана, Терпяк Анни, Пушки Дарини. Окрім цього, учасники заходу взяли участь у Всеукраїнській акції «Ангели пам’яті».

Друга частина заходу мала спортивне спрямування і продовжилася естафетами «Cool Games» (Круті ігри) серед учнів 5-6 класів. Після перших двох естафет «Ягоди» і «Біатлон 2» вправнішими були учні 5-Б класу – два перших місця та 5-А класу – друге і третє місця. У наступних естафетах «Біатлон 1» і «Біатлон 3» кращі результати продемонстрували учні 6-А класу (1 і 2 місця) та 6-Б класу (2 і 1 місце). Перед заключною естафетою «Біжи та не поспішай» лідирували учні 5-Б та 6-Б класів. На жаль, п’ятикласники не змогли впоратися з хвилюванням і фінішували четвертими, в підсумку з 12 балами вони зайняли друге місце. Учні 6-Б класу у цій естафеті отримали перемогу і з 10 балами посіли перше. Третє місце в учнів 6-А класу (13 балів), а у 5-А класу (15 балів) – четверте місце. По завершенню змагань команди та всі учасники були нагороджені грамотами дирекції школи.

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');