Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

У Баєві презентували виставку, присвячену аварії на ЧАЕС

29.04.2021

З нагоди 35-ї річниці Чорнобильської катастрофи Баївська загальноосвітня школа долучилася до інтерактивної виставки CHORNOBYL 35 з елементами доданої реальності від МГО «Європейський інститут Чорнобиля».

Виставка експонується у 15 країнах світу, всього на 50 локаціях і одна з них у Баєві. На експозиції відвідувачі завдяки AR технології мобільного додатку Chornobyl App можуть дізнатися історію катастрофи, віртуально відвідати Чорнобиль та навіть поставити на підлогу Колесо Огляду, Дугу чи БТР, пожежну машину Прип’яті або опинитися у басейні Лазурний та ще багато цікавого.

Проєкт реалізується за спільної ініціативи МГО «Європейський Інститут Чорнобиля» у партнерстві з Національним Музеєм Чорнобиль, МГО «Центр Прип’ять.ком», МО «Союз Чорнобиль-Фукусима», «Українська Спілка ветеранів Афганістану та Чорнобиля», проект «Звуки Чорнобиля», Офіційний мобільний додаток «Chornobyl APP», виставка ARTEFACT: CHORNOBYL, «Урок пам’яті Чорнобиля для 1-11 класів».

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');