Боратинська сільська рада

Луцького району Волинської області

Інформуємо

Рубрика, де ви знайдете актуальну інформацію щодо роботи ЦНАП Боратинської громади, адміністративних послуг та роз’яснень з інших важливих для жителів громади питань.

Порядок оформлення соціальної допомоги багатодітним сім’ям
З 1 квітня в Україні зросла допомога багатодітним сім’ям. Відтепер уряд виплачуватиме батькам на третю і кожну наступну дитину щомісяця 1 700 грн. Виплати здійснюватимуться до тих пір, поки дитині не виповниться 6 років. Детальна інформація щодо механізму отримання виплати та переліку необхідних документів для отримання допомоги тут: «Порядок оформлення соціальної допомоги багатодітним сім’ям»

Механізм надання субсидії у грошовій формі
З березня 2019 року змінюється механізм виплати житлових субсидій. Алгоритм призначення та нарахування субсидії на оплату житлово-комунальних послуг не змінився, але були внесені зміни у механізм виплати субсидії. Відтепер діятиме два шляхи монетизації субсидії – готівковий та безготівковий. Детальніше тут: «Механізм надання субсидії у грошовій формі»

Умови урядової програми «Муніципальна няня»
З 2019 року в Україні запрацював ще один вид соціальної допомоги новоспеченим батькам – «муніципальна няня». Це додаткова грошова допомога від Уряду молодим сім’ям. Крім щомісячних 860 гривень виплат на дитину, сім’я зможе безповоротно щомісяця отримувати ще 1 626 гривень на відшкодування послуги няні. На це Уряд у Державному бюджету заклав 500 мільйонів гривень. Цією безповоротною допомогою від Уряду зможуть скористатися 25 тисяч сімей. Читати більше тут: «Муніципальна няня»