Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

Триває соціальний проект «Допомога поруч»

09.07.2020

Допомога поруч 1

З метою допомоги вразливим категоріям громадян у період карантину запроваджено інформаційну онлайн-платформу «Допомога поруч». Для забезпечення функціонування платформи створено «гарячу» телефонну лінію, на яку можуть звернутися громадяни, які потрапили в складні життєві обставини і потребують невідкладної допомоги.

Телефон «гарячої лінії» для волинян – 778 253. Інформаційна платформа «Допомога поруч» розміщена за посиланням https://dopomoga.msp.gov.ua.

Щодня на інформаційній платформі «Допомога поруч» розміщуються:

– інформації про потреби одиноких громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, сімей з дітьми, зокрема з дітьми з інвалідністю, в основних продуктах харчування, засобах особистої гігієни, побутової хімії для їх життєзабезпечення, в транспортних послугах для доставки зазначеної допомоги, в довезенні соціальних робітників, соціальних працівників, фахівців із соціальної роботи для надання послуг громадянам;

– звіт про надання допомоги одиноким громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, сім’ям з дітьми, зокрема з дітьми з інвалідністю.

Пропонуємо відеоінструкцію як отримати чи надати допомогу, скориставшись інформаційною платформою «Допомога поруч».  

Закликаємо усіх небайдужих, в межах своїх можливостей, надавати допомогу тим, хто цього потребує.

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');