Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

«Солодкий конкурс»: кондитери громади змагалися, чий десерт найкращий (ФОТО)

27.07.2020

Конкурс кондитерів 27

Солодкий, карамельний, кремовий та їстівний… логотип Боратинської громади. Так-так, усе вірно, хоча і дещо незвично. Вперше у громаді влаштували справжній кондитерський чемпіонат, аби визначити кращого майстра солодощів. Захід організували недарма – адже у Боратинській громаді дійсно знаються на солодощах і справді розуміють, як нелегко їх створювати. Тому організатори дійства вирішили ближче познайомити із кондитерським мистецтвом. На кулінарному конкурсі кожен кондитер, а точніше кондитерка, презентували свою візитку, обов’язковим елементом якої став логотип громади у незвичному – солодкому – виконанні.

П’ять учасниць конкурсу: Ольга Чернова, Вікторія Сюйва, Леся Рожій, Марія Гах, Алла Онісімова презентували на розгляд суддів справжнісінькі солодкі витвори мистецтва, по-іншому це назвати не вистачить сміливості. Майстрині вражали не лише довершеним виглядом десертів, а й унікальним поєднанням смаків. Варто додати, що окрім естетичного вигляду страв та смакових якостей, журі також оцінювали презентацію, оригінальність ідеї та новаторські рішення, використані під час приготування солодощів.

Та й на цьому конкурс не завершився. Аби ще більше інтегрувати гостей дійства у світ солодких шедеврів, кондитери влаштували майстер-клас із виготовлення капкейків та довгоочікувану дегустацію.

Що ж, фартухи та кухонне приладдя складене, а учасники повернулися додому, щоб далі займатися улюбленою справою. Тож саме час дізнатися ім’я того, хто отримає почесне звання «Кондитер громади». Ми обов’язково зробимо це трохи згодом, а поки пропонуємо Вам долучитися до оцінювання. Щодня на нашому сайті ми публікуватимемо відеорецепти від наших учасниць – читайте, дивіться, тестуйте та смакуйте, а також не забувайте обирати свого фаворита за допомогою вподобань та коментарів.

Фото: Ірина Шуляк

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');