Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

Школярі громади змагалися у спортивному турнірі (ФОТО)

08.04.2021

Понад півсотні учнів із десяти закладів освіти Боратинської громади прибули до Лаврівського ліцею, щоб поборотися за медалі у змаганнях з настільного тенісу, шашок та шахів.

Першими завершили свої змагання та отримали нагороди шашкісти. Третє місце посіла Яна Климюк з Гіркої Полонки, друге місце у Соломії Кантерук  з Баєва, а перемогу, зігравши всі зустрічі без жодної поразки, здобула Діана Патута з Мстишина. Без поразок весь турнір пройшов і зайняв перше місце Максим Власюк з Боратина, друге місце у вихованця Ратнівського ліцею Стаса Романюка та замкнув трійку призерів Данило Рудка з Променя.

У змаганнях з шахів серед дівчат, перемігши всіх своїх суперниць, перемогу здобула господарка змагань Каріна Шоцька, друге місце у Ірини Дубинки з Коршева, а третьою була Анастасія Філонець з Радомишля. Серед юнаків теж без поразок пройшов весь турнір і став переможцем Марк Хільчук з Рованців, друге місце зайняв Андрій Данилюк з Променя та замкнув трійку призерів Ілля Новицький з Радомишля.

Вдало виступили у змаганнях з настільного тенісу вихованці Гіркополонківського ліцею – Максим Лещук посів перше місце, а Анастасія Лінник – друге. Кращою серед дівчат була Іванна Яриз з Променя, третьою фінішувала Каріна Саско з Радомишля. У юнаків друге місце виборов Андрій Сахацький з Лаврова, а третє місце у Андрія Панасюка з Рованців. 

По завершенню переможці та призери були нагородженні грамотами та медалями від організаторів змагань.

Микола Калиш

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');