Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

Школярі громади підтримали челендж «Відвідай ЛНТУ!»

28.04.2021

Співпраця із Луцьким національним технічним університетом продовжується. Нещодавно школярі громади долучилися до челенджу «Відвідай ЛНТУ!», – про це йдеться на сайті вишу. Одинадцятикласники з Баєва та Гіркої Полонки відвідали VolynBusinessHub, де про перспективи та можливості реалізації власних бізнес ідей поінформувала Алла Шиманська, а про цінність грошей та їх різновиди розповів заступник декана ФБП Павло Кравчук. Побували учасники зустрічі і у просторі арт-релаксації «Артелія».

Крім того, учнівська молодь познайомилася зі студентським активом ЛНТУ, оглянула потужності лабораторій на кафедрі електроінженерії та побувала у сучасній лабораторії швейної індустрії, що на кафедрі легкої промисловості. Науковці кафедри автомобілів і транспортних технологій показали свої потужності, зокрема, продемонстрували студентську розробку Баггі. А на славнозвісному «п’ятачку» юних гостей ЛНТУ почастували смаколиками із запашним чаєм.

Супроводжували та ознайомлювали школярів з студентським життям організатори заходу: заступник декана факультету бізнесу та права з молодіжної політики та профорієнтації Ірина Лорві, відповідальний секретар приймальної комісії Ірина Бандура та її заступник Віталій Грабовець. Привітали молодь у стінах вишу ректор Луцького НТУ Ірина Вахович та проректори з НПР Надія Ковальчук і Олег Заболотний.

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');