Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

Школи приймають документи для зарахування у перший клас онлайн

22.04.2020

1 вересня Боратин 4

Шановні батьки! В умовах запровадження карантинних заходів та призупинення навчального процесу, повідомляємо, що документи для зарахування у перший клас можна подати онлайн.

Зокрема, скан-копії заяви про зарахування до закладу освіти, свідоцтва про народження дитини та медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/0 без електронного цифрового підпису можна надсилати на електронні адреси закладів освіти Боратинської громади:
• Загальноосвітня школа I-III ст. села Боратин – boratyn.zosh@gmail.com
• Загальноосвітня школа I-III ст. села Рованці – rovanci.zosh@gmail.com
• Баївська загальноосвітня школа I-III ст. – bayiv@ukr.net
• Загальноосвітня школа I-II ст. села Мстишин – mstyshyn.school@gmail.com
• Загальноосвітня школа I-II ст. села Промінь – promindemhyk19@ukr.net

Відповідне роз’яснення щодо зміни режиму роботи закладів освіти та прийому документів для зарахування у перший клас на період карантину оприлюднили на сайті МОН.

Закон, прийнятий заради запобігання епідемії COVID-19, дозволяє змінювати режим роботи установ на період карантину – це стосується і закладів освіти. Тобто прийом документів для зарахування може бути організований гнучко, у тому числі – онлайн. Зокрема, це стосується і зарахування до перших класів.

Рішення про гнучкий режим прийому документів на час карантину може прийняти засновник закладу загальної середньої освіти.

Зокрема, засновник може дозволити подавати документи в сканованій формі електронною поштою без електронного цифрового підпису. Вхідні документи, отримані у такий спосіб, реєструються окремо від інших документів із зазначенням електронної адреси відправника і адресата.

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');