Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

Шкільні психологічні служби громади консультують онлайн

27.04.2020

Ситуація навколо поширення COVID-19, запровадження карантину внесли певні корективи в усі сфери життя українців. Першими на дистанційний режим роботи перейшли освітяни. Онлайн-навчання – серйозний виклик для дітей та батьків, що перебувають на карантині, важливий тест на ступінь самостійності і відповідальності дітей, на їх вміння організовувати своє життя і керувати ним. Водночас у дистанційного навчання є безліч позитивних моментів, головний з яких, можливість для дитини, особливо старшокласника, вчитися самій швидше, ніж в школі.

Як у період тривог заспокоїти своїх дітей, а також зробити так, щоб вдома вони не закинули навчання і водночас не відчували себе напружено? Як батьки та педагоги можуть організувати дистанційне навчання? Ці та інші поради щодо освітнього процесу ви можете знайти на сайті Психологічної служби Боратинської школи https://cociopsys.blogspot.com/. Фахівці служби – психолог та соціальної педагог надають консультації для всіх учасників освітнього процесу, щоб допомогти знайти особистий ресурс, який збереже психологічне здоров’я. На сайті Психологічної служби працює «Скринька довіри».

Також повідомляємо, що свою роботу на карантині продовжує Психологічна служба Баївської школи. Отримати консультацію з будь-якого питання можна за номером телефону +380663351465 (шкільний психолог Олена Валова), Skype – oovalova@gmail.com, електронна пошта – oovalova@gmail.com.

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');