Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

 2645919e
УКРАЇНА
Боратинська сільська рада
Луцького району
Волинської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
10/04/2020с. Боратин№ 51/1.2
Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт фасаду частини адмінприміщення та благоустрою території по вул. Перемоги, 1а в с. Баїв Луцького району Волинської області»

Відповідно до пункту 20 статті 42, статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетного Кодексу України, Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 16 травня 2011 № 45 «Про затвердження порядку розроблення проектної документації та будівництва об’єктів», рішення сесії Боратинської сільської ради від 24 грудня 2019 № 13/7 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2020 рік», розглянувши експертний звіт щодо розгляду проектної документації в частині міцності, надійності та довговічності об’єкту будівництва, його експлуатаційної безпеки та інженерного забезпечення за робочим проектом «Капітальний ремонт фасаду частини адмінприміщення та благоустрою території по вул. Перемоги, 1в с. Баїв Луцького району Волинської області»:

1. Затвердити проектно-кошторисну документацію «Капітальний ремонт фасаду частини адмінприміщення та благоустрою території по вул. Перемоги, 1в с. Баїв Луцького району Волинської області», загальною кошторисною вартістю – 1551.236 тис. грн.

2. Дане розпорядження внести для розгляду і затвердження на чергову сесію сільської ради.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника сільського голови Віктора Бехнюка.

Сільський голова Сергій ЯРУЧИК
Богдана Макарчук

Додатки :

Розпорядження № 51-1.2 Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт фасаду частини адмінприміщення та благоустрою території по вул. Перемоги, 1а в с. Баїв Луцького району Волинської області» від 10.04.2020
Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');