Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

 2645919e
УКРАЇНА
Боратинська сільська рада
Луцького району
Волинської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
19/02/2021с. Боратин№ 22/1.2
Про проведення навчально-польових зборів з учнями 11-х класів закладів загальної середньої освіти Боратинської територіальної громади

Відповідно до ст. 36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Положення про допризовну підготовку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2000 року № 1770, на виконання навчальної програми з предмету «Захист України», з метою закріплення набутих знань та навичок на завершальному етапі навчання дисципліни

1. Провести з 21 по 23 квітня 2021 року навчально-польові збори з юнаками 11-х закладів загальної середньої освіти Боратинської територіальної громади в обсязі 18 год. на базі закладів освіти та заняття з медико-санітарної підготовці для дівчат 11-х класів на базі лікувальних установ.

2. Керівникам закладів освіти:
1) створити комісії з питань проведення навчально-польових зборів (далі – Комісія) та затвердити їх склад наказом по школі.
2) Провести з учнями інструктажі з безпеки життєдіяльності з обов’язковою реєстрацією в журналах.
3) Внести зміни в розклад уроків та забезпечити відпрацювання вчителями-предметниками уроків за 21-23 квітня впродовж ІІ семестру 2020-2021 навчального року.

3. Комісії після закінчення навчально-польових зборів провести контрольні заняття, на яких визначити якість засвоєння програмового матеріалу з предмету «Захист України», встановивши підсумкові оцінки кожному учневі.

4. Вчителям предмету «Захист України» до 15 травня 2021 року підготувати оперативний звіт за встановленою формою у двох екземплярах.

5. Відповідальність за збереження життя і здоров’я юнаків під час проведення навчально-польових зборів покласти на вчителів предмету «Захист України» та медико-санітарної підготовки.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на Олександра Хомича, начальника відділу освіти.

Боратинський сільський голова Сергій ЯРУЧИК
Оксана Врублевська

Додатки :

Розпорядження № 22-1.2 Про проведення навчально-польових зборів з учнями 11-х класів закладів загальної середньої освіти Боратинської територіальної громади від 19.02.2021
Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');