Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

 2645919e
УКРАЇНА
Боратинська сільська рада
Луцького району
Волинської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
05/01/2021с. Боратин№ 2/1.2
Про координацію роботи в умовах посилених обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Боратинської територіальної громади 8-24 січня 2021 року

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»:

1. Суб’єктам господарювання, розміщеним на території Боратинської територіальної громади під час здійснення діяльності в умовах карантину дотримуватися вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

2. Керівникам закладів загальної середньої освіти Боратинської територіальної громади:
– організувати роботу персоналу з дотриманням посиленого протиепідемічного режиму;
– здійснювати навчальну діяльність в дистанційному режимі.

3. Керівникам закладів дошкільної освіти Боратинської сільської ради продовжувати здійснювати діяльність в умовах посиленого протиепідемічного режиму.

4. Відділу культури та молодіжної політики на період посилених протиепідемічних заходів розробити і затвердити графіки роботи установ культури Боратинської громади. За результатами роботи в посиленому протиепідемічному режимі прозвітувати до 26 січня 2021 року.

5. На період з 11 по 22 січня 2021 року не здійснювати особисті прийоми керівництвом сільської ради. Забезпечити функціонування адміністративних будівель в режимі посилених протиепідемічних заходів.

6. Начальнику відділу «Центр надання адміністративних послуг» організувати надання адміністративних послуг на території Боратинської громади в умовах посилених протиепідемічних заходів, виключно за попереднім записом.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника сільського голови Віктора Бехнюка.

Боратинський сільський голова Сергій ЯРУЧИК
Богдана Макарчук

Додатки :

Розпорядження № 2-1.2 Про координацію роботи в умовах посилених обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Боратинської територіальної громади 8-24 січня 2021 року від 05.01.2021
Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');