Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

 2645919e
УКРАЇНА
Боратинська сільська рада
Луцького району
Волинської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 13/08/2019 року№85/1.2с. Боратин
Про організацію оприлюднення наборів даних у формі відкритих даних

Керуючись частиною 7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року № 2939-VI зі змінами, постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» від 21 жовтня 2015 року № 835, зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 20 грудня 2017 року № 1100 «Про внесення змін до Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних», з метою реалізації політики відкритих даних:

1. Визначити, що набори даних у формі відкритих даних підлягають оприлюдненню на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних DATA.GOV.UA та на офіційному веб-сайті сільської ради.

2. Затвердити Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, розпорядником яких є Боратинська сільська рада (додається).

3. Затвердити Перелік наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, розпорядником яких є Боратинська сільська рада (додається). У разі високого суспільного інтересу для забезпечення доступу до публічної інформації у Боратинській сільській раді можуть створюватись додаткові набори даних, що не включені до переліку, якщо інше не передбачено Законом України «Про доступ до публічної інформації».

4. Визначити Шепеть Олександра Петровича (спеціаліста з комп’ютерного забезпечення) відповідальним за розміщення та оновлення наборів даних на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних DATA.GOV.UA та забезпечення технічної і консультаційної підтримки відповідальних осіб Боратинської сільської ради щодо підготовки наборів даних у формі відкритих даних.

5. Розпорядження від 31.07.2019 року за №77/1.2 «Про призначення відповідальної особи, яка організовує у встановленому порядку доступ до публічної інформації шляхом оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних» вважати таким, що втратило чинність.

6. Затвердити посадову інструкцію керуючого справами ради та спеціаліста з комп’ютерного забезпечення у новій редакції (додається).

7. Начальникам відділів Боратинської сільської ради:
− призначити відповідальних осіб для підготовки наборів даних у формі відкритих даних у межах повноважень;
− забезпечити своєчасну підготовку наборів даних у формі відкритих даних відповідно до напрямів роботи;
− у разі високого суспільного інтересу до даних, що не включені до переліку, розглянути можливість формування та оприлюднення додаткових наборів даних у встановленому порядку.

8. Відповідальним особам до:
− 20 серпня 2019 року включно розробити табличну структуру та паспорти наборів даних із зазначенням назви набору даних, короткого опису, дати створення, формату, частоти оновлення, відповідального працівника;
− 30 серпня 2019 року включно забезпечити оприлюднення та подальше оновлення на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних DATA.GOV.UA та на офіційному веб-сайті сільської ради.

9. Організацію роботи в виконавчому апараті та координацію дій по виконанню даного розпорядження покласти на керуючого справами ради.

10. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЯРУЧИК

Додатки :

Розпорядження № 85-1.2 Про організацію оприлюднення наборів даних у формі відкритих даних від 13.08.2019. Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних Боратинської сільської ради. Перелік наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, розпорядником яких є Боратинська сільська рада
Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');