Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

 2645919e
УКРАЇНА
Боратинська сільська рада
Луцького району
Волинської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
10/02/2020с. Боратин№ 23/1.2
Про проведення навчально-польових зборів з учнями 11-х класів закладів загальної середньої освіти громади

Відповідно до статей 32, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про освіту» та «Про загальну середню освіту», враховуючи Програму предмету «Захист Вітчизни», з метою закріплення знань та навичок на завершальному етапі навчання дисципліни:

1. Провести з 28 по 30 квітня 2020 року навчально-польові збори з юнаками 11-х класів загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів Боратинської ОТГ в обсязі 18 годин та заняття по медико-санітарній підготовці для дівчат 11-х класів на базі лікувальних установ.

2. Керівникам навчальних закладів утворити комісії з питань навчально-польових зборів (далі – Комісії) та затвердити їх склад до 02 березня 2020 року.

3. Комісіям по закінченню навчально-польових зборів провести контрольні заняття, на яких визначити якість засвоєння програмового матеріалу по предмету «Захист Вітчизни», встановивши підсумкові оцінки кожному учневі.

4. Вчителям предмету «Захист Вітчизни» до 15 травня 2020 року підготувати оперативний звіт за встановленою формою у двох екземплярах.

5. Відповідальність за збереження життя і здоров’я юнаків під час проведення навчально-польових зборів та дівчат під час медико-санітарної підготовки покласти на вчителів предмету «Захист Вітчизни».

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на Оксану Врублевську, методиста з питань освіти.

Сільський голова Сергій ЯРУЧИК
Микола Калиш

Додатки :

Розпорядження № 23-1.2 Про проведення навчально-польових зборів з учнями 11-х класів закладів загальної середньої освіти громади від 10.02.2020
Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');