Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

 2645919e
УКРАЇНА
Боратинська сільська рада
Луцького району
Волинської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
10/02/2020с. Боратин№ 20/1.2
Про надання матеріальної допомоги учасникам бойових дій на території інших держав

Відповідно до статей 34, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», Указу президента України від 11 лютого 2004 року № 180/2004 «Про День вшанування учасників бойових дій на території інших держав» на виконання листа Луцької районної організації ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), з метою вшанування учасників бойових дій на території інших держав, що є жителями Боратинської громади:

1. Надати матеріальну допомогу в розмірі 1000 грн. (однієї тисячі гривень) ветеранам воїнам Афганістану, що проживають на території Боратинської громади за списком, згідно з додатком.

2. Начальнику відділу фінансів та інвестицій – головному бухгалтеру Олені Савчук забезпечити, в межах повноважень, нарахування та виплату матеріальної допомоги ветеранам воїнам Афганістану, що проживають на території Боратинської громади за списком, згідно з додатком.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на начальника служби у справах дітей, сім’ї та соціального захисту Вікторію Мельник.

Сільський голова Сергій ЯРУЧИК
Богдана Макарчук

Додатки :

Розпорядження № 20-1.2 Про надання матеріальної допомоги учасникам бойових дій на території інших держав від 10.02.2020
Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');