Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

 2645919e
УКРАЇНА
Боратинська сільська рада
Луцького району
Волинської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
03/01/2020с. Боратин№ 2/1.2
Про затвердження Календарного плану спортивно-масових заходів по Боратинській ОТГ на 2020 рік

Відповідно до Закону України «Про фізичну культуру і спорт», на виконання «Програми розвитку фізичної культури та спорту в населених пунктах, що увійшли до складу Боратинської об'єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки», затвердженої рішенням сільської ради від 22.12.2017 № 2/6 та з метою створення умов для реалізації на території ОТГ державної політики у сфері зміцнення здоров'я населення засобами фізичного виховання, фізичної культури та спорту, подальшого розвитку фізичної культури та спорту, масового залучення до занять фізичною культурою і спортом сільського населення та учнівської молоді:

1. Затвердити Календарний план спортивно-масових заходів по Боратинській ОТГ на 2020 рік (додається).

2. Керівникам закладів загальної середньої освіти сприяти виконанню Календарного плану спортивно-масових заходів з ефективним використанням спортивних споруд.

3. Затвердити кошторис витрат на проведення спортивно-масових, фізкультурно-оздоровчих заходів серед учнів навчальних закладів і сільської молоді (додається).

4. Відділу фінансів та інвестицій сільської ради, на підставі отриманих підтверджуючих документів, здійснювати видатки на проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів згідно Календарного плану.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на методиста з питань фізичної культури і спорту Калиша М. Ю. 

Сільський голова Сергій ЯРУЧИК

Додатки :

Розпорядження № 2-1.2 Про затвердження Календарного плану спортивно-масових заходів по Боратинській ОТГ на 2020 рік від 03.01.2020
Календар спортивно-масових заходів по Боратинській ОТГ на 2020 рік
Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');