Боратинська сільська рада

Луцького району Волинської області

Розпочалась реєстрація на ЗНО-2019

08.02.2019

ЗНО 2019Із 5 лютого в Україні розпочалася реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання, яка триватиме до 25 березня 2019 року. Зареєструватися для проходження тестування можна на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО керівники закладів освіти мають надіслати до 18 березня 2019 року. Звертаємо увагу на те, що додаткового періоду для перереєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року не передбачено. Тож змінювати реєстраційні дані можна буде тільки до 25 березня 2019 року.

До 30 квітня 2019 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Абітурієнти матимуть можливість скласти тестування щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом ЗНО відбуватиметься з 11 навчальних предметів. Основна сесія ЗНО у 2019 році пройде з 21 травня до 13 червня. Додаткова сесія відбудеться з 26 червня до 12 липня.

Більше про реєстрацію на ЗНО-2019 можна дізнатися на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти http://testportal.gov.ua. Абітурієнти, які бажають пройти зовнішнє незалежне оцінювання на території Волинської, Львівської або Рівненської областей можуть знайти актуальну інформацію та зареєструватись на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти http://www.lvtest.org.ua.

АРХІВ НОВИН

приєднуйтесь до нас фейсбук
герб