Боратинська сільська рада

Луцького району Волинської області

 2645919e
УКРАЇНА
Боратинська сільська рада
Луцького району
Волинської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Протокол № 4
засідання виконавчого комітету
від 26/04/2018 року№4с. Боратин

Головував: сільський голова – С.О. Яручик
Присутні: заступник голови виконкому – Г.В. Киричук, секретар – Л.А. Сахан, члени виконкому: О.О. Кравчук, В.Я. Косарук, В.П. Ярема, С.О. Москвич, Л.В. Момот, А.Ф. Цейко, С.І. Лемчук, М.К. Бойчун, запрошені: Т.О. Сігуа (завідуюча сектором економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва Луцької РДА), В.А. Марчук (директор ЗОШ  І-ІІІ ступеня села Рованці),  В.М. Бехнюк (спеціаліст з питань будівництва, благоустрою, охорони навколишнього середовища та функціонування житлового-комунального господарства сільської ради)

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку та бюджету сільради за І квартал 2018 року.

2. Про організацію відзначення Дня пам’яті та примирення, 73-ої річниці перемоги над нацизмом, інших пам’ятних дат Другої світової війни.

3. Про стан розгляду звернень громадян відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» за І квартал 2018 року.

4. Про переведення дачного (садового) будинку у житловий.

5. Про присвоєння нової поштової адреси.

6. Про присвоєння юридичної адреси.

7. Про формування переліку проектів, видатки на які здійснюватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

8. Про присвоєння юридичної адреси.

Сільський голова С.О. Яручик

АРХІВ НОВИН

приєднуйтесь до нас фейсбук
герб