Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

 2645919e
УКРАЇНА
Боратинська сільська рада
Луцького району
Волинської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Протокол № 4
засідання виконавчого комітету
26/04/2018с. Боратин№ 4

Головував: сільський голова – С.О. Яручик
Присутні: заступник голови виконкому – Г.В. Киричук, секретар – Л.А. Сахан, члени виконкому: О.О. Кравчук, В.Я. Косарук, В.П. Ярема, С.О. Москвич, Л.В. Момот, А.Ф. Цейко, С.І. Лемчук, М.К. Бойчун, запрошені: Т.О. Сігуа (завідуюча сектором економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва Луцької РДА), В.А. Марчук (директор ЗОШ  І-ІІІ ступеня села Рованці),  В.М. Бехнюк (спеціаліст з питань будівництва, благоустрою, охорони навколишнього середовища та функціонування житлового-комунального господарства сільської ради)

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку та бюджету сільради за І квартал 2018 року.

2. Про організацію відзначення Дня пам’яті та примирення, 73-ої річниці перемоги над нацизмом, інших пам’ятних дат Другої світової війни.

3. Про стан розгляду звернень громадян відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» за І квартал 2018 року.

4. Про переведення дачного (садового) будинку у житловий.

5. Про присвоєння нової поштової адреси.

6. Про присвоєння юридичної адреси.

7. Про формування переліку проектів, видатки на які здійснюватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

8. Про присвоєння юридичної адреси.

Сільський голова С.О. Яручик
Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');