Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

 2645919e
УКРАЇНА
Боратинська сільська рада
Луцького району
Волинської області
5 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 03/08/2018 рокус. Боратин
Керуючись чинним законодавством України прийняті такі рішення:

№ 1. «Про обрання комісії для підрахунку голосів поіменного голосування»
№ 2. «Про затвердження порядку денного п’ятої сесії сьомого скликання Боратинської сільської ради»
№ 3. «Про підсумки виконання сільського бюджету за І півріччя 2018 року»
№ 4. «Про внесення змін до рішення сільської ради від 22.12.2017 № 2/10 «Про сільський бюджет на 2018 рік»
Додаток № 1 «Пояснювальна записка до рішення сільської ради від 03 серпня 2018 року»
Додаток № 2 «Про доходи сільського бюджету на 2018 рік»
Додаток № 3 «Про фінансування сільського бюджету на 2018 рік»
Додаток № 4 «Про розподіл видатків районного бюджету на 2018 рік»
Додаток № 5 «Міжбюджетні трансферти з сільського бюджету іншим місцевим бюджетам на 2018 рік»
Додаток № 6 «Про перелік об’єктів, видатки на які у 2018 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку»
Додаток №7 «Про перелік регіональних програм, які фінансуватимуться за рахунок коштів сільського бюджету у 2018 році»
№ 5. «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік»
№ 6. «Про створення служби у справах дітей, сім’ї та соціального захисту населення виконавчого комітету Боратинської сільської ради»
№ 7. «Про затвердження Положення про службу у справах дітей, сім’ї та соціального захисту населення виконавчого комітету Боратинської сільської ради»
№ 8. «Про затвердження Положення про центр надання адміністративних послуг»
№ 9. «Про внесення змін в структуру апарату сільської ради та її виконавчих органів»
№ 10. «Про виділення коштів на ремонт приміщення центру надання адміністративних послуг»
№ 11. «Про затвердження Програми «Ініціативна молодь» Боратинської сільської ради на 2018-2019 роки»
№ 12. «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Боратинської сільської ради»
№ 13. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Бегаль Г.Н.»
№ 14. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Кобі О.В.»
№ 15. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Олійник Н.О.»
№ 16. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Снітко Г.М.»
№ 17. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Садовському А.І.»
№ 18. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Щегельській М.В.»
№ 19. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Сітусі О.А.»
№ 20. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Войтовичу О.В.»
№ 21. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Остапюку П.П.»
№ 22. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Костецькому В.В.»
№ 23. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Бондаруку В.С.»
№ 24. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Фрончко Н.М.»
№ 25. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Фрончко А.А.»
№ 26. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Фрончко М.С.»
№ 27. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Фрончко А.С.»
№ 28. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Романюк М.О.»
№ 29. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Стасюк В.С.»
№ 30. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Самусік Н.В., Самусіку А.І., Самусіку В.І.»
№ 31. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Гержій Л.Л.»
№ 32. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Сточанській Т.П.»
№ 33. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Клецькому В.В.»
№ 34. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Клецькій М.О.»
№ 35. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Клецькій М.О.»
№ 36. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Клецькому Ю.В.»
№ 37. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Вакульчуку В.А.»
№ 38. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Мотковій-Іщук Т.М.»
№ 39. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Шустеру В.Б»
№ 40. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Крижановській Л.А.»
№ 41. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Пігулі В.А.»
№ 42. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Пігулі–Оліва О.А.»
№ 43. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Пігулі О.В.»
№ 44. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Босаку В.Д.»
№ 45. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Андрусику В.П.»
№ 46. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Кулик І.П.»
№ 47. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Мандзиросі О.М.»
№ 48. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Мельничуку О.А.»
№ 49. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Пігулі Р.І.»
№ 50. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Хринюку М.П.»
№ 51. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Хазіпову Ю.Д.»
№ 52. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Юровчику П.Г.»
№ 53. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Могучій Г.В.»
№ 54. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Володкевич О.В.»
№ 55. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Циховичу В.Я.»
№ 56. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Кузьмич Л.М.»
№ 57. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Новіку О.М.»
№ 58. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Марцинюку С.Ю.»
№ 59. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної
ділянки у власність для індивідуального садівництва Степанову Д.В.»
№ 60. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Фінько Л.В.»
№ 61. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Снітко А.Г.»
№ 62. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Ярмольчуку В.С.»
№ 63. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Хлистік В.Л.»
№ 64. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Мотрунчику І.Г.»
№ 65. «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок»
№ 66. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Шевчуку С.В.»
№ 67. «Про надання дозволу на розроблення детального плану території власної земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Сітусі О.А.»
№ 68. «Про надання дозволу на розроблення детального плану території власної земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Прохоруку О.Т.»
№ 69. «Про надання дозволу на розроблення детального плану території власної земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Королюку А.М.»
№ 70. «Про надання дозволу на розроблення детального плану території власної земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Кузьміній І.С.»
№ 71. «Про надання дозволу на розроблення детального плану території власної земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Захарчук С.М.»
№ 72. «Про надання дозволу на розроблення детального плану території власної земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Ящуку В.М.»
№ 73. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Кудрі П.Д.»
№ 74. «Про затвердження переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення для продажу прав на них на конкурентних засадах (земельних торгах)»
№ 75. «Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки, розташованої в межах населеного пункту Рованці, площею 0,45 га»
№ 76. «Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки, розташованої в межах населеного пункту Рованці, площею 0,35 га»
№ 77. «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок КП «Луцькводоканал»
№ 78. «Про надання дозволу на перенесення рекламних конструкцій ТзОВ «Глорія Імпекс»
№ 79. «Про надання дозволу на підписання акту погодження меж з сумісними землекористувачами (землевласниками) Бульбенюку С.М.»
№ 80. «Про надання дозволу на розроблення проекту по розчищенню рова від замулення Онищуку О.В»
№ 81. «Про надання допомоги ОК «Надстир’я – Луцьк»
№ 82. «Про найменування вулиць»
№ 83. «Про надання дозволу на розроблення проекту встановлення обмежувачів швидкості»
№ 84. «Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Шиманському А.М.»
№ 85. «Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Остапюк О.Т.»
№ 86. «Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Любохинець Л.К.»
№ 87. «Про затвердження детального плану території земельної ділянки для реконструкції існуючих будівель та будівництва нових в с. Боратин ТзОВ «Геліос Капітал»
№ 88. «Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування офісного приміщення Митрофанюку О.В.»
№ 89. «Про надання дозволу на вивезення засміченого побутовими відходами шару грунту Демчуку С.М.»
№ 90. «Про внесення змін в рішення сільської ради від 22.09.2017 № 13/20 «Про делегування функції замовника з будівництва та експлуатації електричних мереж житлового масиву в с. Рованці ОК «Кінцева-11»
№ 91. «Про відмову в наданні дозволу на розміщення дощової каналізації за межами земельної ділянки Левандовському В.С.»
№ 92. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою продажу на аукціоні для будівництва та обслуговування підприємств машинобудівної промисловості»
№ 93. «Про скасування рішення сільської ради від 24.03.2017 № 10/42 «Про присвоєння юридичної адреси будинкам на станції Гнідава»
№ 94. «Про надання дозволу на встановлення групи тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності Невеліч Л.В.»
№ 95. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду Джулінському Л.В.»
№ 96. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність Поручніку М.А.»
№ 97. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність Симоновичу А.В.»
№ 98. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність Мельнику М.С.»
№ 99. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність Степанюк Т.В.»
№ 100. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність Бульчук Н.І.»
№ 101. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність Каплюк С.П.»
№ 102. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність Шустрову А.С.»
№ 103. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність Юзвяк В.П.»
№ 104. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність Мицалюк В.О.»
№ 105. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність Новицькому М.Д.»
№ 106. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність Бульбенюку Д.О.»
№ 107. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність Єфімчуку П.В.»
№ 108. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність Ящук Ю.П.»
№ 109. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність Романчуку В.Ю.»
№ 110. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність Чуфарову А.М.»
№ 111. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність Рудник Н.В.»
№ 112. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність Захарчук Л.О.»
№ 113. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність Сафонюку О.М.»
№ 114. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність Лис Т.М.»
№ 115. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність Островській Н.М.»
№ 116. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність Мережі В.І.»
№ 117. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність Купріянчику О.Ю.»
№ 118. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність Коробчуку О.М.»
№ 119. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність Корнійчук В.Р.»
№ 120. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність Погребній О.Є.»
№ 121. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність Харб Т.О.»
№ 122. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність Лояніч В.А.»
№ 123. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність Борисюк І.М.»
№ 124. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність Ткачуку П.В., Ткачуку В.І.»
№ 125. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність Подтинній Л.П.»
№ 126. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність Смальку О.Л.»
№ 127. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність Терпіль В.П.»
№ 128. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність Москвич Н.В.»
№ 129. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність Марчук Т.А.»
№ 130. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність Петрушко Є.В.»
№ 131. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність Марчук Н.П.»
№ 132. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність Шемчук І.В.»
№ 133. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність Кохану Б.А.»
№ 134. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність Дуді Т.Г.»
№ 135. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність Кратік М.В.»
№ 136. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність Піголюк З.С.»
№ 137. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність Кратік І.В.»
№ 138. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність Сапожнику М.О.»
№ 139. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність Островській В.І.»
№ 140. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність Казнадзею В.С.»
№ 141. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність Федчуку С.П.»
№ 142. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність Давидчуку Д.В.»
№ 143. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність Пернаку О.І.»
№ 144. «Про звільнення від орендної плати Грищенко М.О.»
№ 145. «Про надання дозволу на оренду частини адмінприміщення для розміщення терміналу ПАТ КБ «Приватбанк»
№ 146. «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок ПрАТ «Волиньобленерго»
№ 147. «Про відмову в наданні в оренду земельної ділянки Сліпаченко О.В.»
№ 148. «Про приведення у відповідність рішення сільської ради згідно чинного законодавства»
№ 149. «Про затвердженя переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення для продажу права оренди на них на конкурентних засадах (земельних торгах)»
№ 150. «Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки розташованої в межах населеного пункту Рованці Боратинської сільської ради Луцького району Волинської області»
№ 151. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва Ковальчук Т.В.»
№ 152. «Про перенесення розгляду заяви Сюйви В.М.»
№ 153. «Про перенесення розгляду заяви Іванюка А.Ю.»
№ 154. «Про перенесення розгляду заяви Борисової О.П.»
№ 155. «Про перенесення розгляду заяви Клебанюк В.А.»
№ 156. «Про надання дозволу на розроблення детального плану території власної земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Щур М.В.»
№ 157. «Про перенесення розгляду заяви Шустера Ю.М.»
№ 158. «Про перенесення розгляду заяви Тимощук Т.Є.»
№ 159. «Про перенесення розгляду заяви Кіріляка І.І.»
№ 160. «Про перенесення розгляду заяви Рожкова А.І.»
№ 161. «Про перенесення розгляду заяви Мазурок Я.Т.»
№ 162. «Про перенесення розгляду заяви Мазурок Я.Т.»
№ 163. «Про перенесення розгляду заяви сільського комітету с. Голишів»
№ 164. «Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуальних житлових зблокованих будинків Гнат Г.Д.»
№ 165. «Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуальних житлових зблокованих будинків Хомич Г.А.»
№ 166. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність Свиридовичу М.С.»
№ 167. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Волинюку В.С.»
№ 168. «Про в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Кудрі К.М.»
№ 169. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Кузьміній І.А.»
№ 170. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Горох І.В.»
№ 171. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Ховбоші Т.О.»
№ 172. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Шикирявій Т.Д.»
№ 173. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Шляхтур Н.В.»
№ 174. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Рущак М.В.»
№ 175. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Рудницькому В.О.»
№ 176. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Кайдик Т.С.»
№ 177. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки Смічик І.С.»
№ 178. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Мазепі І.Ю.»
№ 179. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Мазепі В.Ю.»
№ 180. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Твердяку М.А.»
№ 181. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Дашкель О.В.»
№ 182. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Демчуку М.Ф.»
№ 183. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Слабенко І.Б.»
№ 184. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Чернецькій В.Б.»
№ 185. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Павлюку М.В.»
№ 186. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Ціхоцькій Л.А.»
№ 187. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Ткачук Оксані»
№ 188. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Рущак Л.М.»
№ 189. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Момот В.В.»
№ 190. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Задворному В.Ф.»
№ 191. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Баденчук А.Є.»
№ 192. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Гаврилюк О.О.»
№ 193. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Романюк У.Ю.»
№ 194. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Максименко М.Ю.»
№ 195. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Лясковському А.А.»
№ 196. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Поліводі М.В.»
№ 197. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Нефьодовій Л.А.»
№ 198. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Голомис В.М.»
№ 199. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Бідулі Т.С.»
№ 200. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Мельник В.А.»
№ 201. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Веснянці В.М.»
№ 202. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Лихацькій Т.В.»
№ 203. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Самолюк О.А.»
№ 204. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Микитюк Ю.Ю.»
№ 205. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку Панасюку О.І.»
№ 206. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Ярощуку С.О.»
№ 207. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Тарасюку В.О.»
№ 208. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Якимюку А.Ю.»
№ 209. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Смалько О.В.»
№ 210. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Гула Н.М.»
№ 211. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Мельник М.М.»
№ 212. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Кізюк О.М.»
№ 213. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Момот А.О.»
№ 214. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Ляшук І.В.»
№ 215. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Каращук В.В.»
№ 216. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Семенюк Н.П.»
№ 217. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Заболотній М.О.»
№ 218. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Косьміну Р.В.»
№ 219. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Дармовіс О.С.»
№ 220. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Савчук О.В.»
№ 221. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Дойкову Д.Н.»
№ 222. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Семенюку Д.О.»
№ 223. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Пігулі Д.А.»
№ 224. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Бучинському Б.В.»
№ 225. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Яценюк І.Ф.»
№ 226. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Троцюк О.В.»
№ 227. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Троцюк Т.А.»
№ 228. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Олійник Н.О.»
№ 229. «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачу її у власність Мазарчук О.П.»
№ 230. «Про надання дозволу на розроблення детального плану території власної земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі Шикуну В.В.»
№ 231. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність Данилюк І.М.»
№ 232. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність Рудинець Г.О.»
№ 233. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність Бут Н.І.»
№ 234. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність Павлюку С.А.»
№ 235. «Про преміювання сільського голови з нагоди свята «Дня Незалежності України»
№ 236. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, по зміні цільового призначення, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі Гамулі О.М.»
№ 237. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність Приймачуку Ю.В.»
№ 238. «Про перенесення розгляду заяви Вовненко А.Б.»
№ 239. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Тарасюку В.О.»
№ 240. «Про розпорядження сільського голови прийняті в міжсесійний період»
№ 241. «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачу її у власність Карп’юк М.В.»
№ 242. «Про затвердження технічної документації документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачу її у власність Міщаненко З.І.»
№ 243. «Про затвердження проектно-кошторисної документації капітального ремонту будинку культури в с. Городище»
№ 244. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Стефановичу А.П.»
№ 245. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Торчинському С.Г.»

Сільський голова С.О. Яручик
Оприлюднено 09/08/2018 о 17:29
Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');