Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

 2645919e
УКРАЇНА
Боратинська сільська рада
Луцького району
Волинської області
4 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 30/05/2018 рокус. Боратин
Керуючись чинним законодавством України прийняті такі рішення:

№ 1. «Про обрання комісії для підрахунку голосів поіменного голосування»
№ 2. «Про затвердження порядку денного четвертої сесії сьомого скликання Боратинської сільської ради»
№ 3. «Про підсумки виконання сільського бюджету за 1 квартал 2018 року»
№ 4. «Про внесення змін до рішення сільської ради від 22.12.2017 № 2/6 «Про сільський бюджет на 2018 рік»
Додаток № 1 «Про доходи сільського бюджету на 2018 рік»
Додаток № 2 «Про фінансування сільського бюджету на 2018 рік»
Додаток № 3 «Про розподіл видатків районного бюджету на 2018 рік»
Додаток № 4 «Про міжбюджетні трансферти з сільського бюджету іншим місцевим бюджетам на 2018 рік»
Додаток № 5 «Про бюджет розвитку на 2018 рік»
Додаток № 6 «Про перелік регіональних програм, які фінансуватимуться за рахунок коштів сільського бюджету у 2018 році»
№ 5. «Про Програму оздоровлення та відпочинку дітей сільської ради на 2018-2020 роки»
№ 6. «Про цільову соціальну Програму забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2018-2021 роки»
№ 7. «Про комплексну Програму розвитку галузі Агропромислового комплексу Боратинської сільської ради на 2018-2020 роки»
№ 8. «Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати на 2018 рік при визначенні вартості будівництва об’єктів за рахунок коштів сільського бюджету»
№ 9. «Про утворення комунального підприємства «Боратин»
№ 10. «Про утворення центру надання адміністративних послуг»
№ 11. «Про затвердження заступника сільського голови з питань будівництва, благоустрою та розвитку інфраструктури»
№ 12. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Королюк М.О.»
№ 13. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Шолотюк Д.О.»
№ 14. «Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Панову О.В.»
№ 15. «Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Кушнір А.А.»
№ 16. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Мельник В.А.»
№ 17. «Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуальних житлових зблокованих будинків Гнат Г.Д.»
№ 18. «Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуальних житлових зблокованих будинків Хомич Г.А.»
№ 19. «Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування зерноприймального комплексу в с. Рованці ТзОВ «Волинь-зерно-продукт»
№ 20. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Медведюку І.П.»
№ 21. «Про скасування рішення сільської ради від 21. 02. 2018 № 3/80 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування магазину будівельних матеріалів» Гущик Ю.В.»
№ 22. «Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування торгово-фісних, складських приміщень, магазину та кафе-бару Гущик Ю.В.»
№ 23. «Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Тишик А.І.»
№ 24. «Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Локачук Т.В.»
№ 25. «Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Тимчишину В.І.»
№ 26. «Про скасування рішення сільської ради від 22. 09. 2017 № 13/102 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства» Боярину В.А.»
№ 27. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Боярин Л.С.»
№ 28. «Про надання дозволу на розроблення детального плану території власної земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Любохинець Л.К.»
№ 29. «Про надання дозволу на розроблення детального плану території власної земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Остапюк О.Т.»
№ 30. «Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Шиманському А.М.»
№ 31. «Про надання дозволу на розроблення детального плану території власної земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Зизі М.А.»
№ 32. «Про надання дозволу на розроблення детального плану території власної земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Зизі О.В.»
№ 33. «Про надання дозволу на розроблення детального плану території власної земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Каварському О.Л.»
№ 34. «Про надання дозволу на розроблення детального плану території власної земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Московці Н.О.»
№ 35. «Про надання дозволу на розроблення детального плану території власної земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Дмитруку В.М.»
№ 36. «Про надання дозволу на розроблення детального плану території власної земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Подюченко М.І.»
№ 37. «Про надання дозволу на розроблення детального плану території власної земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Стаднійчук Н.П.»
№ 38. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва Тихому В.С.»
№ 39. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Пігулі-Оліві О.А., Пігулі О.А., Дубовик Л.А., Крижановській Л.А.»
№ 40. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського Денисюк А.А., Чипчук О.А., Кондратюк О.В.»
№ 41. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Петльосі О.А.»
№ 42. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Назар Л.Ю.»
№ 43. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Шевчук Н.С.»
№ 44. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва Рогалю М.А.»
№ 45. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва Борсук Т.М.»
№ 46. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва Шутовському В.М.»
№ 47. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва Сікову К.М.»
№ 48. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва Кателику А.І.»
№ 49. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва Дячуку А.А.»
№ 50. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва Рубану О.М.»
№ 51. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва Ярмолюк Т.М.»
№ 52. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва Шабалі О.Р.»
№ 53. «Про скасування рішення Промінської сільської ради від 29. 09. 2016 № 11|9 «Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки»
№ 54. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва Гапанюк А.Є.»
№ 55. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва Рудюку М .І.»
№ 56. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва Бондар О.Ф.»
№ 57. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Кокоші Г.М.»
№ 58. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Веремійчуку О.О.»
№ 59. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Москаленко І.І.»
№ 60. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва Лещук В.В.»
№ 61. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Бородачу Ю.І.»
№ 62. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Лисенко О.Ф.»
№ 63. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Кічук О.Б.»
№ 64. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Степанюк Т.В.»
№ 65. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Волчок Б.М.»
№ 66. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Шелест І.О.»
№ 67. «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок»
№ 68. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Олійник І.А.»
№ 69. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Семенюк Г.О.»
№ 70. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських
№ 71. «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення
№ 72. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських
№ 73. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Демчині А.М.»
№ 74. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Драганчуку С.М.»
№ 75. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Плескоту В.Л.»
№ 76. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Плескот Н.Л.»
№ 77. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (цільове призначення якої змінюється) Іваницькій Л.М.»
№ 78. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Горбачову В.М.»
№ 79. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Юхимчук М.В.»
№ 80. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Кузьмичу А.І.»
№ 81. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Пержилу Д.П.»
№ 82. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Симонику О.В.»
№ 83. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Ковальчуку В.Л.»
№ 84. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Зайчук С.М.»
№ 85. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Снітку В.Г.»
№ 86. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Семенюк С.П.»
№ 87. « Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Снітко В.Г.»
№ 88. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Смалько З.М.»
№ 89. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Кучій Л.П.»
№ 90. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Міцкевичу Л.А.»
№ 91. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Каращуку В.Ф.»
№ 92. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Баранчуку С.І.»
№ 93. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Деркач Л.М.»
№ 94. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Довгуну С.Ф.»
№ 95. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Ніколаєву О.М.»
№ 96. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Мігущенко З.Г.»
№ 97. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Чуль В.В.»
№ 98. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Міндюк Ю.Є.»
№ 99. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Шевчуку Л.Л.»
№ 100. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Шишиць С.В.»
№ 101. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Рудинцю А.Р.»
№ 102. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Волощук О.М.»
№ 103. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Левчук Л.С.»
№ 104. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Ярмольчуку С.В.»
№ 105. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Безпятку В.М.»
№ 106. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Костецькому С.В.»
№ 107. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Кушніру Д.С.»
№ 108. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Шевчуку І.О.»
№ 109. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Вороні З.М.»
№ 110. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Сергійчук О.В.»
№ 111. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Дручок В.І.»
№ 112. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Козлюк С.В.»
№ 113. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Гаврилюк Л.Б.»
№ 114. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Бернак Г.І.»
№ 115. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Бернак Г.І.»
№ 116. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Бернак Г.І.»
№ 117. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Бернак Г.І.»
№ 118. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Фальчук О.Ф.»
№ 119. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Зінкевичу Т.С.»
№ 120. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Зингель О.О.»
№ 121. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Зингель В.І.»
№ 122. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Мацик-Пашко І.В.»
№ 123. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Мазурець З.М.»
№ 124. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Кривдік Д.В.»
№ 125. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Сахану В.В.»
№ 126. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Рощук В.І.»
№ 127. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Романчуку Ю.О.»
№ 128. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Шишці А.М.»
№ 129. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Федорчук І.Є.»
№ 130. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Алєксєєнко М.Б.»
№ 131. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Ткачук С.М.»
№ 132. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Петруку В.П.»
№ 133. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Юшак О.М.»
№ 134. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Лазаренко Н.А.»
№ 135. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Войчаку І.С.».
№ 136. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Шевчуку С.Л.»
№ 137. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Демчук Ж.М.»
№ 138. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Лучко І. В.»
№ 139. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва Курамшину Р.Р.»
№ 140. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Зеленову В.А.»
№ 141. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Кулішу В.О.»
№ 142. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Єськовій О.І.»
№ 143. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Богдан В.М.»
№ 144. «Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Локачук Т.В.»
№ 145. «Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів промисловості Сацю Т.М.»
№ 146. «Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Тишик А.І.»
№ 147. «Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Сафонюку О.М.»
№ 148. «Про затвердження схеми детального планування території щодо відведення земельної ділянки (цільове призначення якої змінюється) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Іваницькій Л.М.»
№ 149. «Про затвердження схеми детального планування території щодо відведення земельної ділянки (цільове призначення якої змінюється) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Панову О.В.»
№ 150. «Про затвердження схеми детального планування території щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування АЗС з пунктом сервісного обслуговування водіїв і пасажирів та АГЗП ТзОВ «ЮПІДЖІ» 
№ 151. «Про затвердження схеми детального планування території щодо відведення земельної ділянки (цільове призначення якої змінюється) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Кушнір А.А.»
№ 152. «Про затвердження схеми детального планування території щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування полів підземної фільтрації для обслуговування кондитерського цеху Цейку Ю.Ф.»
№ 153. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Цапук Я.В.»
№ 154. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Зваричу М.Р.»
№ 155. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки (цільове призначення якої змінюється) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Войтюку П.Ф.»
№ 156. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Зваричу В.С.»
№ 157. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Тронзі А.П.»
№ 158. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Іщуку С.О.»
№ 159. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Пламетюку І.А.»
№ 160. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Троцюку А.В.»
№ 161. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Романюку Р.М.»
№ 162. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Пазюку В.Б.»
№ 163. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Миронюку В.В.»
№ 164. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Рачук О.В.»
№ 165. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Овчаруку Я.І.»
№ 166. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Королюк Л.А.»
№ 167. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Русой О.М.»
№ 168. «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачу її у власність Токарській В. М.»
№ 169. «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачу її у власність Токарській В. М.»
№ 170. «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачу її у власність Ярмольчуку В.К.»
№ 171. «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачу її у власність Дорощук М.Т. і Дорощук В.П.
№ 172. «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачу її у власність Рощук О.В.»
№ 173. «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачу її у власність Сивій О.А.та Коновалюк А.П.»
№ 174. «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачу її у власність Хомик П.С. та Семан В.А.»
№ 175. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Овчарук Л.Є.»
№ 176. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Андросюк С.Є.»
№ 177. «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачу її у власність Кислюк Є.В.»
№ 178. «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачу її у власність Ярмольчуку В.К.» 
№ 179. «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачу її у власність Сивому А.В.»
№ 180. «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачу її у власність Борисюк Є.М.»
№ 181. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Андросюк С.Є.»
№ 182. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Момот Д.О.»
№ 183. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Сметані С.О.»
№ 184. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Чміль Г.В.»
№ 185. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Ковальчуку О.В.»
№ 186. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Тіхоновій Є.В.»
№ 187. «Про скасування рішення Баївської сільської ради від 22.06.2017 № 14-9132/2017 «Про надання дозволу на розроблення технічної документації»
№ 188. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Хілусі І.Д.»
№ 189. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Цимбалюк І.В.»
№ 190. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Хахаєву В.В.»
№ 191. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для для ведення особистого селянського господарства Хахаєвій Т.Я.»
№ 192. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Хахаєвій Т.Я.»
№ 193. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Медведюку Г.Н.»
№ 194. «Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Джулінському Л.В.»
№ 195. «Про надання дозволу на встановлення групи тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності Близнюку П.Г.»
№ 196. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Найдичу А.О.»
№ 197. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Поліщуку С.В.»
№ 198. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Жаку М.М.»
№ 199. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Снітко Т.В.»
№ 200. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Мохнєву Ю.М.»
№ 201. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Сахану Ф.О.»
№ 202. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Терпяк Г.В.»
№ 203. «Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки для реконструкції існуючих будівель та будівництво нових ТзОВ «Геліос Капітал»
№ 204. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Кулішу М.М.»
№ 205. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Бойчуну П.А.»
№ 206. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Саченку Б.Я.»
№ 207. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Саченку Р.Я.»
№ 208. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Бубнюк Н.М.»
№ 209. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Ходорчук О.Ю.»
№ 210. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Генц В.С.»
№ 211. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Соловйову О.О.»
№ 212. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Гавурі В.М.»
№ 213. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Овчаруку Я.І.»
№ 214. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Філінюк А.М.»
№ 215. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Пашулі В.М.»
№ 216. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Сокол А.М.»
№ 217. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Сахану В.В.»
№ 218. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Романюк С.П.»
№ 219. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Шмідту О.Є.»
№ 220. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Медведюку М.П.»
№ 221. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Дмитруку М.М.»
№ 222. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Савулі С.М.»
№ 223. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Зайчук В.О.»
№ 224. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Фрончко М.В.»
№ 225. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Надворському В.В.»
№ 226. «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачу її у власність Дидюку О.П.»
№ 227. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування стоянки автомобілів Твердохліб В.В.»
№ 228. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби Мацик-Пашко І.В.»
№ 229. «Про приведення у відповідність рішення сільської ради згідно чинного законодавства Ільюк Л.М.»
№ 230. «Про приведення у відповідність рішення сільської ради згідно чинного законодавства Смолки М.В.»
№ 231. «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок ПрАТ «Волиньобленерго»
№ 232. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Кушнерук О.М.»
№ 233. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Любохинець І.М.»
№ 234. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду ПрАТ «Волиньобленерго»
№ 235. «Про надання дозволу на встановлення двохстороннього рекламного щита ТзОВ «Технологія базальту»
№ 236. «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності»
№ 237. «Про надання дозволу на складання технічної документації щодо поділу земельної ділянки, що перебуває в комунальній власності Боратинської сільської ради»
№ 238. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок обслуговуючому кооперативу «НАДСТИР’Я»»
№ 239. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Романчуку О.О.»
№ 240. «Про найменування вулиць»
№ 241. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та продаж її на земельних торгах для облаштування площадки складування металобрухту»
№ 242. «Про внесення змін до рішення сільської ради від 22.12.2017 № 2/16 «Про передачу в оренду земельної ділянки ПрАТ «Волиньобленерго»
№ 243. «Про виділення земельної ділянки для сінокосіння Мартинюку Є.М.»
№ 244. «Про виділення земельної ділянки для сінокосіння Шикіравій Н.О.»
№ 245. «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо становлення (відновлення) меж земельної ділянки Гніровській Є.А.»
№ 246. «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Генсіровському Я.М.»
№ 247. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Наконечному А.І.»
№ 248. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Крочук А.І.»
№ 249. «Про приведення у відповідність рішення сільської ради згідно чинного законодавства Важосі Р.І.»
№ 250. «Про розгляд заяви батьків учнів 1 класу Боратинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня»
№ 251. «Про надання дозволу на знесення аварійного будинку Бегаль В.В.»
№ 252. «Про затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки та продаж її у власність Сліпаченко О.В.»
№ 253. «Про надання дозволу на проведення наступного щорічного фестивалю «Бандерштат»
№ 254. «Про надання дозволу на будівництво, капітальний ремонт та реконструкцію вуличного освітлення на території сільської ради»
№ 255. «Про надання дозволу на розроблення плану детального планування житлового кварталу в селі Голишів (масив «Свердловина»)»
№ 256. «Про надання дозволу на знесення зелених насаджень»
№ 257. «Про розгляд заяви жителів вулиці Світлої села Боратин»
№ 258. «Про внесення змін в рішення сільської ради від 13.01.2012 № 11/14 «Про найменування вулиць»
№ 259. «Про розгляд заяви Ткачук Оксани»
№ 260. «Про перенесення розгляду заяви Кіріляка І.І.»
№ 261. «Про перенесення розгляду заяви Торчинського С.Г.»
№ 262. «Про перенесення розгляду заяви Рожкова А.І.»
№ 263. «Про перенесення розгляду заяви ОК «Голишів 53»
№ 264. «Про перенесення розгляду заяви Патути Р.М.»
№ 265. «Про перенесення розгляду заяви Патути Д.М.»
№ 266. «Про перенесення розгляду заяви Луговського О.В.»
№ 267. «Про перенесення розгляду заяви Ніколайчук Д.О.»
№ 268. «Про перенесення розгляду заяви Борисової Л.Б.»
№ 269. «Про перенесення розгляду заяви Мельник В.А.»
№ 270. «Про перенесення розгляду заяви Гусака Ю.Я.»
№ 271. «Про перенесення розгляду заяви Мазурок Я.Т.»
№ 272. «Про перенесення розгляду заяви Новицького М.Д.»
№ 273. «Про перенесення розгляду заяви Бойка І.В.»
№ 274. «Про перенесення розгляду заяви сільського комітету с. Голишів»
№ 275. «Про надання дозволу на оренду кімнати в приміщенні амбулаторії загальної практики сімейної медицини для розміщення відділення поштового зв’язку в с. Боратин»
№ 276. «Про надання дозволу на продовження договору оренди приміщення для розміщення відділення поштового зв’язку с. Баїв»
№ 277. «Про перенесення розгляду заяви Пігули О.В.»
№ 278. «Про перенесення розгляду заяви Рудь О.М.»
№ 279. «Про перенесення розгляду заяви Прус І.М.»
№ 280. «Про розгляд заяви гр. Рихлюка В.А.»
№ 281. «Про внесення змін в рішення Баївської сільської ради від 23.12.2005 № 21/18.3 «Про передачу земельних ділянок у власність»
№ 282. «Про перенесення розгляду заяви Александрової К.В.»
№ 283. «Про розгляд заяви ОК «Молодіжний масив»
№ 284. «Про перенесення розгляду заяви Кривовязюка В.Р.»
№ 285. «Про закриття сміттєзвалища в с. Голишів»
№ 286. «Про надання дозволу на встановлення Поклонного Хреста в с. Голишів»
№ 287. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Денисюку В.В.»
№ 288. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Денисюку В.В.»
№ 289. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Момоту Д.Л.»
№ 290. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Момоту А.Л.»
№ 291. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Літвінчук К.В.»
№ 292. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Пільо О.І.»
№ 293. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Корвацькій Л.М.»
№ 294. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Мельник С.В.»
№ 295. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Канащуку О.П.»
№ 296. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Цюрняк О.С.»
№ 297. «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Воробей В.Ф.»
№ 298. «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Воробей В.Ф.»
№ 299. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Марчук В.В.»
№ 300. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Демко В.М.»
№ 301. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Шевчук Н.О.»
№ 302. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Кващуку С.П.»
№ 303. «Про відмову в благоустрою дороги»
№ 304. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Леоновій О.А.»
№ 305. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Омельчук К.В.»
№ 306. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Сивому П.В.»
№ 307. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Кирилюку О.Ю.»
№ 308. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Дубенському О.М.»
№ 309. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Кайдик Т.С.»
№ 310. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Брагіну В.В.»
№ 311. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Ющук А.В.»
№ 312. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Ющук А.В.»
№ 313. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Бугайчуку В.П.»
№ 314. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Ціщику В.С.»
№ 315. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Богачуку О.О.»
№ 316. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Шульгану О.І.»
№ 317. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Левчуку О.А.»
№ 318. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Грицюку В.В.»
№ 319. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Денису О.М.»
№ 320. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Черняк Н.В.
№ 321. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Данилюк А.А.»
№ 322. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Зарембюк О.В.»
№ 323. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Будчик О.О.»
№ 324. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Сідловській С.С.»
№ 325. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Струк Н.С.»
№ 326. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Струку В.С.»
№ 327. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Приходай Д.А.»
№ 328. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Ольшевській О.О.»
№ 329. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Генц Л.А.»
№ 330. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Бахарєву М.А.»
№ 331. «Про внесення змін до рішення сільської ради від 21.02.2018 № 3/37 «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Боратинської сільської ради»
№ 332. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Каварському О.Л.»
№ 333. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Лежненко А.В.»
№ 334. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Довгополюк О.В.»
№ 335. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Куліш Г.П.»
№ 336. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Доброжанському А.В.»
№ 337. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Патуті М.Ф.»
№ 338. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Рудь В.А.»
№ 339. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Панасюку В.В.»
№ 340. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Матвійчуку В.В.»
№ 341. «Про надання дозволу на оренду кімнати в приміщенні ФАПу в с. Промінь»
№ 342. «Про внесення змін в план детального планування житлового кварталу в с. Новостав»
№ 343. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Чміль В.В.»
№ 344. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Чміль В.Г.»
№ 345. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Чміль П.В.»
№ 346. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Ховбоша Т.О.»
№ 347. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва Храму Рідної Віри»
№ 348. «Про відмову в наданні дозволу на передачу земельної ділянки в суборенду підприємцю Акименко В.В.»
№ 349. «Про відмову в наданні пільг Полонківському споживчому товариству»
№ 350. «Про прийняття в пожертву сільської ради майна»
№ 351. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Шевчуку О.П.»
№ 352. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Кравчуку О.О.»
№ 353. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Медведюк Н.О.»
№ 354. «Про розпорядження сільського голови прийнятті в міжсесійний період»
№ 355. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення плану детального планування земельної ділянки Дубенському О.М.»
№ 356. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Кайдик Т.С.»

Сільський голова С.О. Яручик
Оприлюднено 05/06/2018 о 15:12
Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');