Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

 2645919e
УКРАЇНА
Боратинська сільська рада
Луцького району
Волинської області
3 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 21/02/2018 рокус. Боратин
Керуючись чинним законодавством України прийняті такі рішення:

№ 1. «Про обрання комісії для підрахунку голосів поіменного голосування»
№ 2. «Про затвердження порядку денного третьої сесії сьомого скликання Боратинської сільської ради»
№ 3. «Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету за 2017 рік»
Додаток № 1 «Пояснювальна записка про виконання сільського бюджету за 2017 рік»
Додаток № 2 «Звіт про виконання доходної частини сільського бюджету за 2017 рік»
Додаток № 3 «Звіт про виконання видаткової частини сільського бюджету за 2017 рік»
№ 4. «Звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку сільської ради на 2017 рік»
№ 5. «Про Програму економічного і соціального розвитку сільської ради на 2018 рік»
№ 6. «Про Програму організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Боратинської сільської ради на 2018 рік»
№ 7. «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Боратинської сільської ради»
№ 8. «Про подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру»
№ 9. «Про безоплатну передачу на баланс ПАТ «Волиньгаз» газопроводу середнього тиску (ОК «Надстир’я)»
№ 10. «Про надання в оренду земельних ділянок для будівництва та обслуговування трансформаторних підстанцій ОК «Надстир’я»
№ 11. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Лук’яненку І.Д.»
№ 12. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Сагаль О.М.»
№ 13. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Штефан Н.Я.»
№ 14. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Франчуку А.П.»
№ 15. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Ткачуку В.В.»
№ 16. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Козлюку Ю.В.»
№ 17. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Пархомовій С.А.»
№ 18. «Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку Мар’юку В.С.»
№ 19. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Романчуку О.Ю.»
№ 20. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Романчуку Ю.С»
№ 21. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Гусаку Ю.О.»
№ 22. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Махнюку В.Г.»
№ 23. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Момот Є.Г.»
№ 24. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Мазунік К.П.»
№ 25. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Бихнюк Л.Д.»
№ 26. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Дойкову Д.Н.»
№ 27. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Смітюху Д.І.»
№ 28. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Босаку В.В.»
№ 29. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Юзві Т.В.»
№ 30. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Полонському О.Ю.»
№ 31. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Стрисюку О.П.»
№ 32. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Шевчуку І.О.»
№ 33. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Поляк А.В.»
№ 34. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Нефьодову С.А.»
№ 35. «Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування торгівельно-офісних приміщень Кулаю О.Б.»
№ 36. «Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Романюк Т.В.»
№ 37. «Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Сафонюку О.М.»
№ 38. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Зозулі А.В.»
№ 39. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Вегері В.Ф.»
№ 40. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Вегері М.Ф.»
№ 41. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Стернійчуку В.І.»
№ 42. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Зварич А.П.»
№ 43. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Cачеві О.Я.»
№ 44. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Годуну С.П.»
№ 45. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Пищуку В.В.»
№ 46. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Власюк Т.Я.»
№ 47. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Полонському О.Ю.»
№ 48. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Ольхович Т.В.»
№ 49. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Губарик М.В.»
№ 50. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Войтенку О.В.»
№ 51. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Слюсар О.В.»
№ 52. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Мельничук Н.І.»
№ 53. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Косарук Л.А.»
№ 54. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Волтарністу Є.В.»
№ 55. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Войтюку В.В.»
№ 56. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Драголюк Г.П.»
№ 57. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Резнік Е.Ф.»
№ 58. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Копетюк С.О.»
№ 59. «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Левчуку Л.Г.»
№ 60. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Зозулі Г.Р.»
№ 61. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Коник Г.О.»
№ 62. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Шиманському А.М.»
№ 63. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Шиманському А.М.»
№ 64. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Дручок В.І.»
№ 65. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Гречко О.О.»
№ 66. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Вислоцькому Ю.В.»
№ 67. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Вислоцькому Ю.В.»
№ 68. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Вислоцькому Ю.В.»
№ 69. «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачу її у власність Гончаровій Н.І і Гончаровій І.Я.»
№ 70. «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення
№ 71. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Бугайчук Р.
№ 72. «Про розгляд заяви жителів вулиці Мамсурова міста Луцька»
№ 73. «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачу її у власність Щербик Н.В.»
№ 74. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Копетюку О.В.»
№ 75. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Кармушаковій М.О.»
№ 76. «Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки та умов продажу права її оренди на земельних торгах (ставок с.Новостав)»
№ 77. «Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Римарук О.О.»
№ 78. «Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування офісного приміщення Митрофанюк О.В.»
№ 79. «Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Романюк М.О.»
№ 80. «Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування магазину будівельних матеріалів Гущик Ю.В.»
№ 81. «Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Тіхоновій Є.В.»
№ 82. «Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельних ділянок для будівництва та обслуговування комплексу багатоквартирних житлових будинків ТзОВ «ТЕРРА –КАПІТАЛ»
№ 83. «Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельних ділянок для будівництва та обслуговування комплексу багатоквартирних житлових будинків ТзОВ «ЛАЙК – ЛЕНД».
№ 84. «Про відмову від земельної ділянки виділеної для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Пащук Ю.А.»
№ 85. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Денисюку Ю.М.»
№ 86. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Соколу А.А.»
№ 87. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Семану В.А.»
№ 88. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Хомик П.С.»
№ 89. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Мосіюк Л.П.»
№ 90. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Марчук Т.А.»
№ 91. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Ткачуку П.В і Ткачук В.І.»
№ 92. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Петрушко Є.В.»
№ 93. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Кудрі Т.К.»
№ 94. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Киричук Г.В.»
№ 95. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Патуті Д.М.»
№ 96. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Кислюк Є.В.»
№ 97. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Миронюку П.Г.»
№ 98. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Мельник О.О.»
№ 99. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Генсіровському Я.М.»
№ 100. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Кіпень Р.А.»
№ 101. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Зайчук В.О.»
№ 102. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Шевчуку Л.І.»
№ 103. «Про надання дозволу на знесення аварійного будинку Момоту О.І.»
№ 104. «Про надання земельної ділянки для городництва Добрицькому О.В.»
№ 105. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Приймачуку Ю.В.»
№ 106. «Про надання в оренду СГПП «Вікторія» не витребуваних паїв та земельних ділянок під дорогами»
№ 107. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Лець А.В.»
№ 108. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Макарова Т.І.»
№ 109. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Зайчук О.С.»
№ 110. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Зейко О.О.»
№ 111. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Сергійчук М.В.»
№ 112. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Бихнюк М.М.»
№ 113. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Ваврик О.М.»
№ 114. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Лукашенко А.А.»
№ 115. «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачу її у власність Симонюк В.П.»
№ 116. «Про звільнення від сплати земельного податку»
№ 117. «Про надання дозволу на знесення старих дерев Мицалюк М.П.»
№ 118. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (цільове призначення якої змінюється) Мар’юку В. С.»
№ 119. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Куцябі Н.Р.»
№ 120. «Про надання дозволу на встановлення тимчасової споруди»
№ 121. «Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Захарчук Л.О.»
№ 122. «Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Лясковській В.А.»
№ 123. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Новосад Л.В.»
№ 124. «Про надання допомоги жителям села Городище на ремонт дороги по вулиці Городищенській»
№ 125. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Яковлюк С.В.»
№ 126. «Про затвердження проекту детального планування житлового кварталу в селі Рованці (масив «Луг») із внесеними змінами»
№ 127. «Про затвердження проекту детального планування житлового кварталу в селі Рованці (масив «Хмільники») із внесеними змінами»
№ 128. «Про скасування рішення Промінської сільської ради № 19/7 від 20.10.2017»
№ 129. «Про перенесення розгляду заяви Тимчишина В.І.»
№ 130. «Про перенесення розгляду заяви Шевчука О.П.»
№ 131. «Про перенесення розгляду заяви Важохи Р.І.»
№ 132. «Про перенесення розгляду заяви Бойка І.В.»
№ 133. «Про перенесення розгляду заяви Акименко В.В.»
№ 134. «Про перенесення розгляду заяви Полонківського споживчого товариства»
№ 135. «Про перенесення розгляду заяви Джулінського Л.В.»
№ 136. «Про перенесення розгляду заяви сільського комітету с.Голишів»
№ 137. «Про перенесення розгляду заяви Надворського В.В.»
№ 138. «Про відмову в наданні дозволу на складання детального плану території для будівництва та обслуговування будівель ринкової для зберігання будівельних матеріалів Цикалюку Р.П.»
№ 139. «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок»
№ 140. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Козаченку А.В.»
№ 141. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Олексюку В.П.»
№ 142. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Терпіль В.П.»
№ 143. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Юровчику Г.С.»
№ 144. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Степанову Д.В.»
№ 145. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Сікову К.М.»
№ 146. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Кателику А.І.»
№ 147. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Петрук О.В.»
№ 148. «Про відмову у включенні земельної ділянки в перелік земельних ділянок право оренди на які встановлюється»
№ 149. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення плану детального планування території земельної ділянки ТзОВ «Преміум-Сервіс» ЛТД»
№ 150. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Смалько Є.М.»
№ 151. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Смалько О.В.»
№ 152. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Ходорчук О.Ю.»
№ 153. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Собко І.В.»
№ 154. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Сокол А.М.»
№ 155. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Сокол О.М.»
№ 156. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Сахану В.В.»
№ 157. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Стельмащук О.В.»
№ 158. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Дмитруку І.М.»
№ 159. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Тригубчак О.В.»
№ 160. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Троцюку А.П.»
№ 161. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Ковальчук Т.В.»
№ 162. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Стуг В.В.»
№ 163. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Рубану О.М.»
№ 164. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Семенюк Л.М.»
№ 165. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Ковалю М.Ф.»
№ 166. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Хазіпову Ю.Д.»
№ 167. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення плану детального планування території земельної ділянки Сацику А.М.»
№ 168. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення плану детального планування території земельної ділянки Каліщук О.М»
№ 169. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення плану детального планування території земельної ділянки Ходорчук О.П.»
№ 170. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельноі ділянки Бондар О.Ф.»
№ 171. «Про внесення в списки на виділення кредиту на будівництво індивідуального житлового будинку Дармовіса О.С.»
№ 172. «Про внесення в списки на виділення кредиту на будівництво індивідуального житлового будинку Мисковець О.В.»
№ 173. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Златогорському О.Є.»
№ 174. «Про затвердження поекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку Демку І.І.»
№ 175. «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачу її у власність Сапожнику В.В.»
№ 176. «Про розгляд заяви Єфімчук М.П.»
№ 177. «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок Баденчуку Б.М.»
№ 178. «Про розпорядження сільського голови прийняті в міжсесійний період»
№ 179. «Про затвердженя проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки у власність Шулячинській А.А .»
№ 180. «Про уточнення місця розташування садово-городнього товариства «Прикордонник».

Сільський голова С.О. Яручик
Оприлюднено 26/02/2018 о 10:52
Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');