Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

Результати «Boratyn Sport Fest 2018»

23.07.2018

22 липня, у рамках «Boratyn Sport Fest 2018», на оновленому спортивно-ігровому майданчику у селі Боратин відбулися спортивні змагання. Кращих спортсменів визначали у вело-естафеті (фігурне водіння велосипеда), спортивному орієнтуванні, ударах на точність по футбольних воротах, жонглюванні м’ячем, боротьбі на руку.

У змаганнях із велоестафети серед дівчат 1 місце зайняла Лавренчук Богдана, 2 місце – Сахан Вікторія, серед хлопців 1 місце зайняв Власюк Давид, 2 місце – Шевчук Сергій, 3 місце – Ткачук Вадим. Серед найменших учасників (хлопців до 10 років) 1 місце виборов Власюк Максим, 2 місце – Марчук Станіслав, 3 місце – Плюта Марко.

У змаганнях із спортивного орієнтування серед дівчат 1 місце виборола Андрющенко Аліна, 2 місце – Шаповаленко Софія, 3 місце – Петрушко Анна. У категорії «Хлопці» 1 місце посів Городнюк Тарас, 2 місце – Конечник В’ячеслав, 3 місце – Власюк Давид. Серед жінок 1 місце здобула Кондратюк Наталія, 2 місце – Гордовська Інна, 3 місце – Шаповаленко Світлана. У змаганнях серед чоловіків 1 місце виборов Марчук Андрій, Величко Михайло, Максимчук Олександр.

Удари на точність по футбольних воротах серед дорослих: 1 місце – А. Фіц, 2 місце – Т. Грицюк, 3 місце – С. Яручик. Удари на точність по футбольних воротах серед дітей: 1 місце – С. Шевчук, 2 місце – В. Ткачук, 3 місце – Т. Городнюк.

У майстерності жонглювання футбольним м’ячем серед молоді до 17 років перемогу здобули: 1 місце – Романчук Дмитро, 2 місце – Власюк Сергій, 3 місце – Городнюк Тарас. Жонглювання футбольним м’ячем серед дорослих: 1 місце – Саченок Богдан, 2 місце – Яручик Сергій, 3 місце – Волков Сергій.

У турнірі з армреслінгу 1 місце посів Левчук Сергій, 2 місце – Грицаєв Борис, 3 місце – Марчук Андрій.

Цікаве, видовищне й динамічне спортивне дійство неабияк захопило не лише учасників, а й уболівальників. Кожна гра була цікавою та захоплюючою, учасники завзято змагалися за титул найкращого. Вітаємо переможців змагань та бажаємо нових спортивних звершень!