Боратинська сільська рада

об’єднана громада Луцького району Волинської області

Промінчанин відсвяткував 90-річчя

06.11.2019

Днями свій поважний 90-річний ювілей відсвяткував житель села Промінь Дмитро Миколайович Носик. Привітати іменинника та дізнатися про секрет довголіття завітали в.о. старости Вікторія Косарук і спеціаліст Служби у справах дітей, сім’ї та соціального захисту населення Іванна Казакова.

Життєвий шлях Дмитра Миколайовича був непростим та тернистим – чоловік народився у багатодітній сім’ї, батько рано загинув, тож мамі самій довелося доглядати дітей. До слова, мама ювіляра теж була довгожителькою та прожила 101 рік. Дмитро Миколайович закінчив сільськогосподарський технікум та тривалий час працював заступником директора на цукровому заводі у Житомирській області.  На пенсію чоловік вийшов порівняно нещодавно – у 80 років. У селі Дмитра Миколайовича також знають як місцевого синоптика, адже колись він змайстрував власну метеостанцію та повідомляв погоду по місцевому радіо. Сьогодні Дмитро Носик має велику родину – онуків та правнуків. Не дивлячись на всі життєві негаразди, чоловік зберіг у своїй душі доброту, любов, якими і донині ділиться з  родиною та односельчанами.

Вітаємо ювіляра! Бажаємо міцного здоров’я, радості, миру й добробуту, родинного затишку. Зичимо зустріти 100-річний ювілей таким же привітним та усміхненим!

Промінь 90 років

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН