Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

Пошук унікальних «Я» триває: заключні номінації

06.07.2020

Ми знаємо, що у Боратинській громаді багато талановитих та непересічних особистостей, тож продовжуємо пошук унікальних історій людей, які надихають. Оголошуємо заключні номінації:

«ЗОЛОТЕ КОХАННЯ ЗІ СРІБЛОМ НА СКРОНЯХ»
Справжня любов – непідвладна часу…

Можливо, скептики піддаватимуть сумнівам таке твердження, та ми готові довести, що прожити у мирі та любові можна не один десяток літ.

Якщо ваші батьки чи дідусь із бабусею вже відзначили поважний ювілей подружнього життя (понад 50 років) – розкажіть про це та разом із ними поділіться секретами кохання, яке непідвладне часу.

«СОЦІАЛЬНО ВІДПОВІДАЛЬНИЙ»
«Моя хата – скраю, нічого не знаю», – це не про вас.

Ми пишаємося, що наші жителі активно долучаються до усіх процесів, що відбувають у громаді, згуртовуючи навколо себе десятки небайдужих людей.

Будувати дитячі майданчики, влаштовувати змагання та толоки, організовувати благодійні акції – усе це вже давно стало хорошою традицією для мешканців Боратинської громади. Ми хочемо розповісти про кращі практики із соціальної відповідальності, аби показати людей, які не залишаються осторонь та щодня змінюють на краще нашу громаду.

Якщо в якомусь із цих описів ви впізнали себе, або знайому вам людину, напишіть нам на електронну пошту boratyn.project@gmail.com або телефонуйте за номером 095 708 4015.

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');