Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

Солодкі шедеври від кондитерки з Боратина

14.01.2019

Короваї 8У руках цієї жінки будь-які продукти перетворюються на шедевр кондитерського мистецтва. Односельчани вже не уявляють святкового столу без її солодких виробів. Знайомтеся, героїня нашої постійної рубрики «Під прицілом» – професійна кондитерка, майстриня з випікання солодощів Валентина Градиська з Боратина.

Пані Валентина займається виготовленням короваїв, тортів та інших солодощів вже 15 років. Так, непомітно, захоплення перетворилося на справу усього життя. Жінку, без перебільшення, можна назвати рекордсменкою, адже за цей час майстриня виготовила близько 7 тисяч короваїв. До речі, нареченим на замітку: пари, які замовляють весільний хліб у пані Валентини живуть у шлюбі довго та щасливо.

Її роботи – справжні витвори кондитерського мистецтва, здатні задовольнити найвибагливіший смак та стати окрасою будь-якого свята. Солодкими шедеврами з Боратина залюбки ласують не лише на Волині, а й у різних куточках України та світу. Так, неодноразово короваї відправлялися до Тернополя, Львова, Києва, Одеси, Дніпра, Італії, Німеччини, Чехії, Польщі.

Сьогодні пані Валентина працює не сама – її сім’я вже стала справжньою кондитерською династією. Крім випікання короваїв, майстриня з двома доньками – Анною та Ольгою, займається виготовленням різноманітних тортів, тістечок, капкейків, макарунів, зефіру, імбирного печива.

Усі, хто хоч раз куштував солодощі пані Валентини, замовляють їх у неї знову і знову. Вони неймовірно смачні, вражають своєю красою, а головне – зроблені з любов’ю.

Сьогодні у нас «під прицілом» була Валентина Градиська – кондитерка з Боратина, яка виготовляє не просто солодощі, а разом з кожним виробом дарує людям частинку своєї душі.

Ольга Цуз

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');